Klientský pracovník Znojmo

Smluvní vztah práce na živnostenský list
Lokalita Znojmo
Firma ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro pobočku ve Znojmě hledáme nového kolegu / novou kolegyni.

Co Vám nabízíme?
Do začátku od nás dostanete nadstandardní finanční podporu po dobu 15 měsíců + PROVIZE + BONUSY.
Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi.
Záleží jen na Vašich rostoucích znalostech a zkušenostech.
Propracovaný systém odborného vzdělávání.
Flexibilní pracovní doba / možnost home office.
Pokud si povedete opravdu dobře, zařídíme Vám kancelář pro jednání s klienty.

Co budete dělat?
Vedete jednání s klienty a řešíte jejich požadavky a potřeby.
Pečujete PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY.
Sjednáváte schůzky s přidělenými klienty.
Rozvíjíte obchodní aktivity ve svěřené oblasti – řešíte celkovou finanční situaci klientů – nabídka a prodej pojištění, spoření a dalších produktů skupiny ČSOB.
Tvoříte si vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů).
Pravidelně se vzděláváte – zajištěno ze strany společnosti.
Jinými slovy:

Klientovy potřeby se mění a je jen na Vás, abyste zajistil/a, že klient bude vždy spokojen a ochráněn právě tak, jak potřebuje – ne méně, ale také ne více.

Pracoviště:
pobočka ČSOB Pojišťovna a.s., Rudoleckého 25 – Znojmo
Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:
Často a rád/a komunikujete s lidmi.
Dokážete argumentovat a hledat řešení.
Umíte upoutat pozornost a získat důvěru lidí.
Upřednostníte vytvoření a rozvoj vlastní firmy (spolupráce na IČO) před zaměstnaneckým úvazkem.
Máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.

Co dalšího Vám nabízíme?
Řadu produktových a prodejních školení.
Kvalitní pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
Stejně dobře, jako pečujeme o naše klienty, budeme pečovat i o vás – po dobu 15 měsíců od nás dostanete FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK 15 – 20 000 Kč měsíčně.
Profesionální finanční poradenství pod dlouhodobým vedením manažera.
Stálou podporu v oblasti osobního rozvoje.
Zázemí největší finanční skupiny v ČR.

Váš zájem včetně životopisu očekáváme po dobu zveřejnění inzerátu.