Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha strojů Písek 26 000 Kč

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme práci ve výrobě motorů aut v Písku!

Nástup ve čtvrtek 20. srpna.

Popis pozice:

Hledáme lidičky, kteří budou:

- obsluhovat výrobní stroje,

- kontrolovat kvalitu výrobků,

- udržovat stroje, zařízení a pracoviště v čistotě.

Profil kandidáta:

Práce je pro Váš, pokud:

- dokážete pracovat jako člen týmu,

- jste manuálně a fyzicky zdatná/ý.

Pokud máte navíc zkušenosti z automotive nebo se zpracováním kovu, máte bod navíc :-)

Nabízíme:

- průměrnou mzdu 26 - 27 tisíc hrubého,

- 5 týdnů dovolené,

- příspěvek na dojíždění,

- měsíční a půlroční bonusy,

- možnost využití posilovny zdarma.

  • Plzeň
  • Konopíková Lenka
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. září

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

auto bonus bonusy dění hledám HR IT kandidát možnost náplň práce Písek pozice práce pracoviště příspěvek řízení zdarma zkušenosti člen dar dovolené kov měsíční nabízíme práci náplň navíc obsluha PR profi roční stroj tým výrobní zkušenost