Hledáme lidem práci Manpower

Procesní inženýr

Lokalita Žďár nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Procesního Inženýra, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní firmy. Společnost se zabývá výrobou komponent pro zdravotnický průmysl pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Popis pozice:

Odpovědnost za řízení a rozvoj procesů a technologií ve svěřené oblasti

Spolupráce na vývoji nových automatizovaných strojů, linek a řídí jejich industrializaci

Koordinace transferů výroby či zavedení nových procesů/produktů

Implementace metody štíhlé výroby, optimalizace procesu za účelem zvýšení výkonu

Vzdělávání se a zlepšování v technologiích své svěřené oblasti

Zajišťování přípravy související technické dokumentace a změnového řízení

Profil kandidáta:

VŠ vzdělání technického směru nebo odpovídající praxe

Aktivní znalost anglického jazyka – aktivně slovem i písmem na denní bázi

Schopnost vyhledávat možnosti pro zlepšení - Lean aktivity

Výhodou: Zkušenosti s automatizací, robotizací či PLC programováním

Výhodou: Praktická zkušenost z medical nebo automotive průmyslu

Nabízíme:

atraktivní pozici s odpovídajícím finančním ohodnocením

5 týdnů dovolené

Bonusy, prémie, stravenky

příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování

systém zaměstnaneckých výhod- akce pro zaměstnance atd...

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
Zveřejněno: 5. září
Zveřejněno: 11. října
Zveřejněno: 27. prosince
  • Praha-východ
  • AD EMPLOYMENT s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 30. prosince
  • Ostrava
  • Libor Václavík - LIBROS
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • Ostrava
  • Městská nemocnice Ostrava, příspěvková…
  • 19 600 – 29 230 Kč
  • Ostrava
  • Párty Svět s.r.o.
  • 18 000 Kč
  • Ostrava
  • Brno
  • NEGODAR s.r.o.
  • 16 500 – 20 000 Kč
  • Blansko
  • Etampa Metra a.s. v likvidaci
  • od 16 000 Kč
  • Velké Hoštice
  • WINRO, s.r.o.
  • od 20 000 Kč

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ akce auto bonus bonusy den dokumentace hledám hodnocení HR inženýr IT kandidát metody místo možnost nad Sázavou náplň práce nové odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění pojištění pozice práce praxe pro zaměstnance připojištění příspěvek rozvoj řízení SOU společnost spolupráce stravenky stravování vedení výkon vzdělání vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost Žďár Žďár nad Sázavou anglické automat české člen dokument dovolené finanční firmy jazyk koordinace místo výkonu práce možnosti náplň oblast oblasti penzijní PR praktická prémie proces procesů profi program projekt průmysl přátelské přípravy robot schopnost stroj systém technické technolog tým výrobní výroby výše zahraniční zaměstnanecký závod zkušenost zvýšení