Operátor kontroly kvality 22 500,-Kč Brno-Slatina

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma Diallogue Česká republika a.s.
Min. vzdělání Základní

Nabízíme příjemnou práci ve strojírenské výrobě v Brně – Slatině. Hledáme zájemce o pozice v pohodovém výrobním kolektivu za velmi zajímavých finančních podmínek. Na pozici Vás zaučíme, takže nepotřebujete praxi z výroby.

Požadujeme:

  • Základní vzdělání (zaučíme vás)
  • Velký cit pro detail (prohlížení kusů pod mikroskopem)
  • Mít dobrou motoriku (malé součástky)
  • Pečlivost, přesnost, rychlost
  • Ochotu pracovat 8 hodin v sedavé pracovní pozici
  • Ochotu pracovat na jednu směnu, flexibilní pracovní doba

Nabízíme:

  • Základní mzda 20 000,–Kč
  • Odměny za kvalitní práci 2 000,–Kč
  • Stravenky v hodnotě 100,–Kč
  • Multisport kartu s dotací
  • Díky flexibilní pracovní době, si sami určíte, kdy se vám bude pracovní doba hodit nejvíce.

CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ od 17 000 do 17 500,–Kč ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍC + výše uvedené výhody

Náplň práce:

  • Kontrolovat vyrobené díly pod mikroskopem, aby byly v souladu s technickou dokumentací a neměly vady. U některých dílů se provádí začištění (obroušení, odříznutí)
  • Kontrolovat kvalitu vyrobených dílů-vizuálně i měřením

Máte zájem o tuto nabídku?