Hledáme lidem práci Manpower

Skladník s průkazem VZV

Lokalita Paskov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro naši významnou společnost zabývající se řezivem hledáme pracovníky na sklad.

Nástup IHNED do kmene společnosti!

Práce v nepřetržitém provozu - 4 dny v práci, 4 dny volno, nebo třísměnný provoz Po-Pá.

Popis pozice:

Vaši náplní práce by bylo navážení řeziv na a z výrobní linky, evidování pohybu balíku po skladě nebo také nakládká různých vagonů, kamionů nebo kontejnerů.

Profil kandidáta:

Požadujeme

Samostatnost

- Flexibilitu

- Platný průkaz řidiče VZV do 5 tun (nad 5 tun výhodou)

- Zkušenosti s řízením VZV

- Ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

Nabízíme

- Výborné platové podmínky, plat až 25 000 Kč

- Práci na HPP s nástupem ihned

- Dotované stravné

- Nástup do kmene společnosti

- Možnost rozšíření průkazu nad 5 tun

  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Valašské Meziříčí
  • Human & Hunter spol. s r.o.
  • 23 100 – 29 102 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Kutná Hora
  • Oblastní nemocnice Kolín, a.s.,…
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Hlízov
  • SV metal spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Český Dub
  • U N I K O M, a.s.
  • 17 000 – 18 000 Kč

Comac jobs s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Granex Autodíly, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Grafton Recruitment s.r.o., Česká pošta, s.p., CHB LOGISTICS s.r.o., Technické služby Havířov a.s., RenoServices, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., AMES s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Erich Jaeger, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DOSI Transport s.r.o., Aga24, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Technik / technička dopravy, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Přijímací technik / technička

Nový Jičín, Frýdek-Místek, Ostrava, Jistebník, Mošnov, Nošovice, Havířov, Klimkovice, Bravantice, Studénka, Rychvald, Frýdlant nad Ostravicí, Sedlnice, Kopřivnice, Bohumín, Karviná, Český Těšín, Dolní Benešov

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ Bor hledám IT kandidát Most možnost náplň práce plat podmínky pozice práce pracovní pracovník řízení samostatnost sklad směny společnost společnosti stravné volno zkušenosti dny linky náplň platové podmínky PR profi řidič v práci výrobní zkušenost