Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Hledá Se Absolvent Strojařiny! (25 - 32.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jihlava
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 32.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máš za sebou učňovské zkoušky, nebo jsi právě odmaturoval na strojárně? Zvládáš číst ve výkresové dokumentaci? Nevadí ti práce na směny? Pojď začít svoji kariéru u nás ve firmě!

HLEDÁ SE ABSOLVENT STROJAŘINY! (25 - 32.000 KČ)

Náplň práce:

* seřizování a údržba strojů
* práce s výkresovou dokumentací
* kontrola vyrobených dílů
* nastavování parametrů strojů
* spolupráce s ostatními kolegy a odděleními

Co od Vás očekáváme:

* dokončené SOU nebo SŠ vzdělání v technickém oboru
* orientaci ve výkresové dokumentaci
* ochotu pracovat na směny
* aktivní přístup k práci
* zájem o obor

Co Vám můžeme nabídnout:

* dovolenou navíc
* bonusy/prémie
* příspěvek na stravu, pojištění nebo dojíždění
* firemní akce
* stabilní zaměstnání
* nástup možný kdykoliv v termínu červen - září

* lokalitu: Vysočina

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát