Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce ve výrobě pro každého - až 26.000 Kč/m + bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte perspektivní a dobře placenou práci? Pro našeho klienta v Humpolci, předního výrobce kompresorů pro klimatizační jednotky automobilů, hledáme vhodné pracovníky na pozici operátor ve výrobě. Nabízíme práci se špičkovými výrobními technologiemi. Nemáte praxi? Nevadí, vše Vás rádi naučíme! A protože víme, jak je náročné dojíždět, zvláště v zimě, nabízíme také ZDARMA svozovou dopravu z Jihlavy a Pelhřimova. Náplň práce: - Obsluha automatizované výrobní linky - Montáž kompresorů pro klimatizační jednotky - Vizuální kontrola Místo výkonu práce: Humpolec Nabízíme: - Nástupní mzdu až 26.000 Kč / měs. - Náborový příspěvek ve výši 3000 Kč po prvním odpracovaném měsíci - Bonusovou složku mzdy dle pracovních výkonů - Pololetní bonus ve výši 10.000 Kč - Příplatek za odpolední směnu - Příplatek za nerovnoměrné rozvržení pracovní doby - Příspěvek na stravování - Dovolenou až 6 týdnů - Další navýšení mzdy od 1.1.2018 - Svozovou dopravu zcela ZDARMA z Jihlavy a Pelhřimova Požadujeme: - Manuální zručnost - Ochotu pracovat ve směnném provozu (krátký a dlouhý týden) - Odpovědnost, pracovitost, spolehlivost V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka "odpovědět" pod inzerátem nebo zašlete SMS na telefonní číslo zobrazit tel. číslo a my Vám zavoláme zpět!

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Roudnice
  • Jaroslav Kalvoda
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • Mladá Vožice
  • Tilapia s.r.o.
  • 14 000 – 15 500 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Praha
  • BUDARIS COMPANY s.r.o. v likvidaci
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Ostrava
  • PQT Prosperity Invest s.r.o.
  • Karlovy Vary
  • MORITZ ZDEKAUER 1810 s.r.o.
  • od 16 000 Kč
  • Černošín
  • 15. přední hlídka Royal Rangers…
  • od 26 000 Kč
  • Jáchymov
  • Martin Holeček
  • od 17 000 Kč
  • Pelhřimov
  • AUTO ZÁBRANA s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Kamenice nad Lipou
  • DELTA facility, s.r.o.
  • od 6 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Žirovnice
  • I P C plast spol. s r. o.
  • 21 500 – 24 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., Česká spořitelna, a.s., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SKYCLEAN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ARAMARK, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., OK Hydraulik s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Bytservis, spol. s r. o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Finanční specialista / specialistka, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Celá ČR, Hybrálec

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Trainee program – první práce pro absolventy

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

auto automobil bonus bonusy Bor den hledám Humpolec inzerát IT měsíc místo mobil mzdy nábor náplň práce odpovědnost operátor Pelhřimov plat práce pracovní pracovník příplatek příspěvek stravování technologie telefon týden vhodné výkon zdarma Zruč automat dar doby kontrola kov linky místo výkonu práce nabízíme práci náborový náplň obsluha pomoc PR pracovní doby případ technolog vizuál vizuální výrobní výše