Fajn práce pro každého - až 26.000 Kč/m+benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Sokolov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 24.000 – 26.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro zavedený závod v Nejdku (firemní doprava zdarma je zajištěna) hledáme vhodné zaměstnance do výroby na různé pracovní pozice. Práce probíhá v příjemném prostředí, ve 3-směnném provozu. Pozice jsou vhodné pro manuálně zručné uchazeče. Nabízíme zajímavou mzdu s příplatky nad rámec zákoníku práce a 5 týdnů dovolené pro každého! Nástup je možný ihned.

Vaším úkolem bude:

  • jednoduchá obsluha výrobní linky
  • kontrola kvality hotových výrobků
  • jednoduchá manipulace s materiálem a hotovými výrobky

Nabízíme:

  • nástupní mzdu až 24.000 Kč/měsíc (dle pracovních výkonů a pracovního zařazení), po zkušební době až 26.000 Kč/měsíc
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • bonus navíc za případné přesčasy 1500 Kč (v případě odpracování více než 15 hodin za měsíc)
  • příplatek za 3 směnný provoz 3000 Kč/m.
  • 5 týdnů dovolené pro každého
  • pohodlné dopravní spojení z Karlových Varů a okolních měst je zajištěno linkovými autobusy
  • svozovou dopravu ze Sokolova zdarma
  • dotované závodní stravování

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • pečlivost a zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • věk minimálně 18 let