Volné místo ve firmě IT Bohemia,spol. s r.o.

Nákupčí hutního materiálu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Domažlická 1121/142, Plzeň, 318 00
Firma IT Bohemia,spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka nákupu
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2), Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)

O nás

IT Bohemia,spol. s r.o.

Jsme obchodně výrobní společnost, která se zabývá prodejem a distribucí hutního materiálu a výrobou přesných výpalků. Naším cílem je pomoci zákazníkům uskutečnit jejich výrobní záměry a poskytnout jim profesionální dodavatelský servis s důrazem na kvalitu a korektní přístup. Za základní předpoklady rozvoje úspěšné spolupráce považujeme rozsáhlý sortiment hutních materiálů, profesionální zpracování vypálených dílů a nabídku komplexních služeb.

Společnost IT Bohemia, spol. s r.o. je česká obchodně-výrobní společnost zabývající se prodejem a distribucí hutního materiálu a výrobou přesných výpalků. Cílem společnosti je pomoci zákazníkům realizovat jejich výrobní záměry a poskytnout jim profesionální dodavatelský servis s důrazem na kvalitu a korektní přístup.

Náplň práce: Nákup hutního materiálu

Právě hledáme posilu nákupního oddělení, která bude zajišťovat:

  • Nákup hutního materiálu a administraci s tím spojenou
  • Analýzy a vyhodnocování nabídek dodavatelů, dojednávání podmínek spolupráce
  • Vyhledávání a oslovování potenciálních dodavatelů na trhu
  • Monitorování tržních trendů a podmínek, zkoumání a hodnocení dodavatelů
  • Spolupráci s kolegy napříč firmou

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti v oblasti nákupu jsou vítány
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Samostatnost
  • Flexibilní mysl
  • Komunikativní, otevřenou osobnost, schopnou asertivního jednání
  • Analytické a logické myšlení, proaktivitu
  • Ochotu se učit a hledat nové příležitosti
  • Chuť se občas vydat na služební cestu

Co Vám můžeme nabídnout:

Za dobré pracovní výsledky získáte nejen dobré finanční ohodnocení, ale především dlouhodobou a perspektivní práci v Plzni ve stabilní společnosti, která už na trhu funguje více než 25 let.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Kafetérie Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ asertivní cíle česká flexibilní hledám hledat hodnocení IT Luže Most náplň práce nové ohodnocení práce pracovní samostatnost služební SOU společnost společnosti spolupráce stabilní výsledky zkušenosti analýzy cíl finanční jednání materiál myšlení náplň obchod oblast oblasti oddělení osobnost pomoc PR prodej příležitost příležitosti přístup servis trend trh tržní výrobní zákazník zkušenost