Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Asistent/ka prodeje Tescoma Karlovy Vary

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 13.610 – 16.510 Kč
Délka prac. poměru na dobu určitou 1. 10. 2019 — 31. 12. 2020

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Karlových Varech. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství “vychytávek” do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • obsluha zákazníků a pokladny
  • odborné poradenství při prodeji
  • nabídka zboží zákazníkům
  • doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

Co od vás očekáváme?

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • min. stupeň vzdělání – vyučení bez maturity
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práci na zkrácený úvazek, možnost plného úvazku
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Jak nás kontaktovat?
V případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6 do 14.30hod., Bc.Lenka Nováková,
tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail e-mail přes odpovědní formulář

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Karlovy Vary (místo pracoviště – Prodejní centrum Tescoma, OC Varyáda, Kapitána Jaroše 375/31, 360 06 Karlovy Vary)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený

  • Karlovy Vary
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 44 000 – 64 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. dubna
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Brno
  • AM - nabídka služeb, s.r.o. v likvidaci
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 29. října
  • Žižkov, Praha
  • BUSTAN KEBAB s.r.o.
  • 15 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • Brno
  • Prostějov
  • SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Karviná
  • VEJNET.CZ s.r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Benešov
  • Domov seniorů Benešov, poskytovatel…
  • 22 800 – 34 320 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Německo
  • LUTO Automotive CZ, s.r.o.
  • Liberec
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • Kurovice
  • Eva Filsáková - VINAMET
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Slušovice
  • MOBA Security s.r.o.
  • 9 000 – 12 000 Kč

AULO MJCZ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, MP KOVÁNÍ s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Möbelix, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FAnn Retail, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, VAŠE SLUNCE a.s., Imperial Karlovy Vary a. s., DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s., ALIFEA s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Lidl Česká republika s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Copywriter, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Dispečer / Dispečerka, Specialista / specialistka v energetice, Topič / Topička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Celá ČR, Karlovy Vary, Chodov, okres Sokolov

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

asistent Bor den e-mail hlavní hledám HR IT Karlovy Vary místo možnost nabídka náplň práce nová OZP pečlivost poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní místo pracovní poměr pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník prostředí smlouva společnost stabilní školení úvazek uživatelská znalost Vary vhodné výdělek výkon vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkrácený úvazek znalost životopis centrum design dny družstvo informace kolektiv komunikační kontakt kov kvalitní list náplň název obchod oblast obor obsluha obsluha zákazníků odbor odborné pečení počítač poměr požadované vzdělání PR prodej prodejní přátelské příjemné příjemný případ schopnost schopnosti smluvní střední údržba uživatel vyučení vztah zákazník