Hledáme lidem práci Manpower

Aplikační administrátor

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máš zkušenosti se psaním selektů v SQL a správou aplikačních serverů? Přihlaš se! Hledám nového specialistu do týmu, který bude mít na starost interní aplikace naší společnosti.

Jsme společnost, která vyvíjí a upravuje finanční systémy podle potřeb svých zákazníků. Celkově máme přes 40 týmů a 11 poboček po celém světe!

Popis pozice:

Ve společnosti máme 2 týmy - jeden s end-to-end zodpovědností buď za danou zemi (ČR, SK, Čína, Amerika) nebo za daný modul, který se používá ve více zemích najednou (Indie, Indonesie, Filipíny, Vietnam, Kazachstan). Nebudeš jen zpracovávat tickety, ale tvojí starostí bude i nasazování, automatizace, komunikace s ostatními týmy apod.

Na čem budeš pracovat?

  • Většina našich aplikací je psaná v Javě, běžíme na databázích od Oracle, v naprosté většině případů na Linuxu. Používáme aplikační server Weblogic, webový server Apache a na automatizaci se může hodit Bash nebo Python

Profil kandidáta:

Co je potřeba mít?

  • Zkušenost na obdobné pozice
  • Základy práce s Weblogic a Apache
  • Angličtina na úrovni B2 (komunikativní angličtina)

Nabízíme:

Co ti za to nabídneme?

  • Roční bonus do 45%
  • Podíl z celkového výdělku společnosti
  • Extra týden dovolené navíc (25 dní dovolené)
  • 2 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pracovní notebook a mobilní telefon
  • A škálu dnes již tradičních benefitů (stravenky, lekce angličtiny, příspěvek na penzijní připojištění,...)

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. dubna
  • Rumburk
  • METALURGIE Rumburk s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Kaňovice, Zlín
  • ROKOSPOL a.s.
  • 32 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Ostrava
  • SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 16. srpna
  • Uherské Hradiště
  • Omítky - potěry s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 19. prosince
  • Teplice
  • Mitutoyo Česko s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Německo
  • LUTO Automotive CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 1. října
  • Brno
  • AM - nabídka služeb, s.r.o. v likvidaci
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 29. října
  • Žižkov, Praha
  • BUSTAN KEBAB s.r.o.
  • 15 000 – 17 000 Kč
  • Brno
  • Liberec
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • Kurovice
  • Eva Filsáková - VINAMET
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Slušovice
  • MOBA Security s.r.o.
  • 9 000 – 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

administrátor AJ angličtina auto benefit blog bonus ČR data den flexibilní hledám interní IT kandidát komunikace mobil náplň práce nové odpovědnost pec penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní právo připojištění příspěvek sick day specialist společnost společnosti stravenky telefon týden týden dovolené navíc zkušenosti aplikace automat automatizace daný díl dovolené finanční kov list mobilní náplň navíc Ostatní penzijní PR profi případ roční systém systémy tým zákazník zkušenost