Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní zástupce s manipulační technikou – neomezené bonusy

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do společnosti, která je jednou z nejznámějších značek v prodeji a pronájmu manipulační techniky, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který si převezme Jihomoravský kraj.

Hledáme komunikativní a technicky zdatné kolegy, kteří mají praxi na obchodní pozici.

Motivující odměnou pro Vás bude například nezastropovaná bonusová složky mzdy, služební vůz i k soukromým účelům (včetně neomezené palivové karty) a flexibilní pracovní doba.

Popis pozice:

  • péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu
  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v regionu
  • poskytování odborného poradenství zákazníkům
  • vedení obchodních jednání
  • zpracovávání cenových nabídek a uzavírání obchodních smluv
  • udržování kontaktů v aktuálních projektech, podpora prodeje
  • reporting

Profil kandidáta:

  • Máte zkušenosti s prodejem strojů nebo technického zařízení
  • Máte skvělé komunikační dovednosti a prozákaznický přístup
  • Jste aktivním řidičem skupiny B
  • Máte mírně pokročilou znalost angličtiny (materiály v angličtině)
  • Bydlíte v okolí Brna, Vyškova, Kroměříže

Nabízíme:

  • fixní mzdové ohodnocení + neomezená variabilní složka mzdy
  • telefon, počítač a služební vůz i k soukromým účelům
  • home office
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní volna (dovolená + sickdays)
  • příspěvky na stravování
  • neomezená palivová karta
  • vzdělávací kurzy
  • občerstvení na pracovišti

Oslovila Vás tato nabídka? Tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět prostřednictvím odpovědního formuláře.

Budu se těšit na Vaše reakce!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto

  • Brno
  • ENERG-SERVIS a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • COMFOR STORES a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Brno
  • GERBRICH s.r.o.
  • 29 000 – 45 000 Kč
  • Německo
  • Manageer Europa s.r.o.
  • 2 800 – 3 100 €
    Benefity:
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 3. května

Cotton-MM s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Proveon, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., Větrník, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Globus ČR, v.o.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Věra Pietrasová, TextilEco a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., 21 Consult Group s.r.o., SMS finance, a.s., Wittchen s.r.o., PTF financial s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., XXXLutz, ALIFEA s.r.o., ASPIRA Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Areklama s.r.o., Nejbaby s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., PetCenter CZ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Enantis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., K&L Rock Services s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Cross buildings s.r.o., AC Jobs, s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., GurmEko s.r.o., JOBSTART s.r.o., Pizza Hut, Avardy s.r.o., Josef Mrtvý, BizonProfessional, s.r.o., COMFOR STORES a.s., GERBRICH s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Marketingový asistent / asistentka, Mediální asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Realitní makléř / makléřka, Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Personální manažer / manažerka, Specialista / specialistka v energetice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Židenice, Brno, Brno, Celá ČR

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

AJ akce aktuální bonus bonusy Bor den doba dovolená flexibilní formulář hledám hodnocení home office HR inzerát inzeráty IT kandidát kraj Kroměříž kurz kurzy Luže místa moravský mzdy nabídka nové občerstvení obchodní obchodní zástupce Office ohodnocení péče podpora poradenství postup pozice pracovní pracovní doba pracovní místa příklad reporting řízení služební SOU společnost společnosti stravování technik telefon uchazeč vedení Vyškov vyšší vzdělávací kurzy zástupce zkušenosti znalost dovednost jednání karta karty komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt kov materiál mzdové na pracovišti obchod odbor odborné odpovědní PC počítač PR prodej profi projekt případ příspěvky přístup region report řidič sickday stroj technické techniky volna volná pracovní místa vzdělávací kurz zákazník zkušenost