Hledáme lidem práci Manpower

ELEKTROTECHNIK s AJ (B1)| Rožnov pod Radhoštěm

Lokalita Rožnov pod Radhoštěm
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme dva šikovné ELEKTROTECHNIKY, kteří se budou zabývat nejen elektro závadami, ale také technickou dokumentací, přejímkami nových strojů apod. Požadavkem je zkušenost z obdobné pozice a komunikativní angličtina (alespoň úroveň lepší B1). Těšit se můžete na řadu benefitů a účast na rozjezdu nové linky!

Popis pozice:

  • Připravovat a nastavovat svěřená zařízení k provozu
  • Provádět opravy a preventivní údržby svěřených zařízení
  • Účastnit se instalací nových a použitých zařízení
  • Zpracovávat seznamy náhradních dílů a spolupracovat s nákupem
  • Spolupracovat na tvorbě předpisů pro preventivní údržbu, zodpovídat za správnost a úplnost technické dokumentace svěřených zařízení
  • Navrhovat a realizovat úpravy zařízení
  • Připravovat školící materiály, provádět školení operátorů a pracovníků servisu

Profil kandidáta:

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Praxi v oboru, Vyhláška 50/1978 Sbírky
  • Orientaci v technické dokumentaci a příslušných normách
  • Znalost práce na PC
  • Aktivní znalost AJ - min. B1
  • Komunikační, organizační a prezentační schopnosti

Nabízíme:

  • Atraktivní mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny placeného volna – sick days
  • 2-4 dny placeného volna za dny státních svátků, které vyjdou na víkend – bridge day
  • Finanční podpora v době nemoci
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné telekomunikační služby – až 4 telefonní čísla se zvýhodněným volání do T-mobile
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Příspěvek na dopravu

  • Slušovice
  • STAVSERVIS Slušovice s.r.o.
  • od 20 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

AJ angličtina benefit Bor dokumentace elektro elektrotechnik event hledám HR IT kandidát mobil mzda náplň práce nemoc nemoci nové odměny operátor penzijní připojištění pod Radhoštěm podpora pojištění pozice práce pracovní pracovník připojištění příspěvek Rožnov Rožnov pod Radhoštěm řízení sick day stravování školení technik telefon víkend volno vzdělání znalost díl dny dokument dovolené finanční komunikační kov linky materiál náplň obor opravy PC penzijní placené PR profi předpis příspěvky servis seznam schopnost schopnosti služby stav stroj technické techniky úpravy volna zkušenost životní