Hledáme lidem práci Manpower

Podpora týmu disponentů

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme kandidáta, kterého baví administrativa, práce s různými firemními systémy a dokumenty. Náš klient, nadnárodní společnost zabývající se přepravou nebezpečných látek, nabízí příležitost rozvoje a získání zkušeností na pozici Disponenta. Tým disponentů vás bude postupně zaškolovat a budete přebírat další povinnosti související s přepravou nebezpečných látek.

Popis pozice:

  • Vedení dokumentace a evidence
  • Odpovědnost za řešení reklamací, pojistných událostí, zpracování faktur
  • Práce s interním informačním systémem
  • Zpracovávání příslušných dokumentů týkající se zaměstnanců (např. mzdové listy)
  • Zástup v dispečerských funkcí
  • Další administrativní výkony spojené s přepravou

Profil kandidáta:

  • Dobré uživatelské znalosti práce na PC (zvláště MS Office, Excel)
  • Německý či anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Skvělé organizační a komunikační dovednosti
  • Časová flexibilita
  • Praxe v dopravní společnosti výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí malého týmu ve společnosti s rodinnou atmosférou
  • 4 týdny dovolené
  • Příspěvek na stravování nebo stravování v kantýně
  • Mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům
  • Možnost 1x týdně práce z domova, flexibilní pracovní doba
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita: Praha, Brno

Pokud vás tato pozice zaujala a chcete se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. dubna
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Modřice
  • MESSENGER a.s.
    Benefity:
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 26. dubna
  • Troubsko
  • EXVER FOOD, s.r.o.
  • 37 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
včerejší
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 480 – 25 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Praha
  • CARDUUS Asset Management, investiční…
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Prosek, Praha
  • WIKY, spol. s r. o.
  • 24 000 – 29 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 20. prosince
  • Turnov
  • SFS Group CZ s.r.o.

VECHRA Expres, spol. s r.o., PETROTRANS, s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., PP & Co. s.r.o., GEM s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Fedetrans, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., oncomed manufacturing a.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Horavia s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Vilgain s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Möbelix, Trans CB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., HELICAR a.s., Richter + Frenzel s.r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., MESSENGER a.s., EXVER FOOD, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., JIVTRANS s.r.o., MODIOS spol. s r.o., MEGATECH Industries Brno s.r.o., TAMDA BRNO s.r.o., BONAGRO, a.s., Jiří Podborský

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Konzultant / konzultantka IT, Referent / Referentka, Prodavač / Prodavačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Shift leader / Vedoucí směny, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Brno, Střelice, okres Brno-venkov, Slatina, Brno, Tuřany, Brno, Modřice, Troubsko, Šlapanice, okres Brno-venkov, Mokrá-Horákov

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

administrativa administrativní AJ Brno den dispečer disponent doba dokumentace dokumenty domov evidence flexibilní hledám HR interní inzerát inzeráty IT kandidát listy místa mobil možnost odpovědnost Office podpora postup povinnost povinnosti pozice práce práce z domova pracovní pracovní doba pracovní místa Praha praxe příspěvek reklama rozvoj SOU společnost společnosti stravování telefon Týn uchazeč vedení výkon vyšší zaměstnanců získání znalost znalosti anglický anglický jazyk bezpečný dny dokument dopravní dopravní společnost dovednost dovolené firemní informační jazyk komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt list lokalita mobilní mzdové národní německý PC PR profi příležitost případ přístup řešení systém systémy týdny tým událost uživatel volná pracovní místa z domova zkušenost