Hledáme lidem práci Manpower

Technická podpora v malém týmu

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme mladého technicky zaměřeného človíčka :)

Jsme původně Švédská společnost, která se zabývá zjednodušováním výstavby a zlepšováním klima budov. V ČR máme zastoupení v Praze a v Brně. Nyní hledáme na Brněnskou pobočku do malého rodinného týmu nového kolegu či kolegyni.

Popis pozice:

Budete u nás pracovat na:

Zpracování cenových a technických nabídek včetně poradenství.
Koordinaci a komunikaci se zákazníky při řešení nabídek a objednávek (komunikace zejména po telefonu či emailu).
Komunikaci napříč všemi odděleními a související administrativě.

Profil kandidáta:

Budeme rádi, pokud:

Budete mít vzdělání technického směru nebo mít zkušenosti z obdobné pozice.
Umíte anglicky - alespoň úroveň A2.
Budete mít základní povědomí o našich produktech (vzduchotechnika a technická zařízení budov) - není však podmínkou.
Ovládáte práci na počítači.

Nabízíme:

Ohodnocení pro Vás:

Zázemí silné mezinárodní společnosti
13. plat
Smlouvu na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené
Služební telefon a notebook
Příspěvek na stravování
Výuka anglického jazyka
Penzijní připojištění
Multisport karta
Vitamínové balíčky
Pracovní doba Po - Pá

  • Brno
  • AURIS CZ, spol. s r.o.
  • 17 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
  • Mošnov
  • JOB AIR Technic a.s.
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. června
  • Brno
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Teplice
  • Vím o všem s.r.o.
  • 16 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Vsetín
  • SVĚT OKEN s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Brno
  • 20 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Praha
  • CARDUUS Asset Management, investiční…
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. dubna
  • Stodůlky, Praha
  • GRAFOTECHNA PLUS, s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Jihlava
  • ARM International, družstvo
  • od 14 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

anglicky ČR den doba email EU hledám hodnocení IT kandidát komunikace Luže mezinárodní na dobu neurčitou náplň práce nové ohodnocení penzijní připojištění plat podpora pojištění poradenství pozice práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek řízení služební SOU společnost společnosti sport stravování technik telefon vzdělání zkušenosti anglické dovolené jazyk karta na dobu náplň národní oddělení penzijní počítač PR profi řešení stav technická technické technický technika tým zákazník zkušenost