Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač CNC strojů – možnost ubytování

Lokalita Čáslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Výrobce komponentů pro automobilový průmysl zaměřený především na inovativní řešení pro elektromobily hledá do svého týmu posilu na pozici seřizovač CNC strojů. Hledáme technicky zdatného člověka, který se orientuje v seřizování CNC strojů, má technické myšlení a dokáže samostatně pracovat.

Popis pozice:

  • budete se zabývat seřizováním CNC strojů dle aktuálních požadavků výroby
  • pracovat budete ve 12hodinových směnách
  • budete samostatně seřizovat funkce a nastavovat parametry strojů
  • vaším úkolem budou i úpravy či optimalizace stávajících programů a tvorba nových
  • čeká vás také provádění běžných oprav strojů a zařízení, preventivní údržba, diagnostika chybových hlášení
  • budete úzce spolupracovat s údržbou

Profil kandidáta:

  • střední odborné vzdělání technického směru
  • máte praxi na obdobné pozici - nepotřebujete žádné dlouhé zaškolování, se seřizováním CNC strojů máte zkušenosti a dokážete samostatně pracovat
  • bez problémů se orientujete ve výrobní, technické a technologické dokumentaci
  • vyznáte se v nastavení strojního zařízení

Nabízíme:

  • možnost ubytování – k dispozici je sdílený firemní byt za zvýhodněnou cenu
  • týden dovolené navíc (celkem tedy 25 dní)
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • dotované stravování – oběd vás bude stát jen 30 Kč
  • příspěvek na dopravu až 2000 Kč za měsíc
  • benefit Cafeterie 5000 Kč ročně (možné využít třeba na kulturu, sport apod.)
  • možnost kariérního růstu

Zaujala vás tato nabídka? Odpovězte na tento inzerát a přiložte svůj profesní životopis. Následně se s vámi spojíme buď telefonicky nebo emailem.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Třemošnice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 25. dubna
  • Sadská
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 28 000 – 33 600 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
  • Sadská
  • 36 000 – 46 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
Zveřejněno: 26. dubna
  • Podolí, Uherské Hradiště
  • Ztronic s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Uherské Hradiště
  • Schlote-Automotive Czech s.r.o.
  • 24 500 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Prosek, Praha
  • WIKY, spol. s r. o.
  • 24 000 – 29 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 20. prosince
  • Turnov
  • SFS Group CZ s.r.o.

TopolWater, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Walther Flender s.r.o., Jitka Poláková, Lead - Project Advices s.r.o., Comac jobs s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Crocodille ČR, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ERA a.s., ProfesKontakt, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Věra Pietrasová, HYDROPRODUCT s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., HR Direct s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Aleš Gregor, LAKUM - GALMA a.s., INTERMONT s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., IMG BOHEMIA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, KATRING, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pekař / Pekařka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Manažer / manažerka kvality, Projektový / projektová manažerka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Strojník / strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Hutník / Hutnice, Slévač / Slévařka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Čáslav, Kutná Hora, Třemošnice, Kolín, Přelouč, Žiželice, okres Kolín, Žáravice, Světlá nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, Chotěboř, Chrudim, Pardubice, Poděbrady, Havlíčkův Brod, Hořátev, Vysočina, Nový Bydžov, Sadská, Divišov, Nymburk, Dašice, Skřivany, Humpolec, Krucemburk, Český Brod, Hradec Králové, Mochov

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

AJ aktuální auto automobil benefit Bor den dění elektro email event hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát měsíc místa mobil Most možnost nabídka pojištění postup pozice pracovní pracovní místa profesní životopis příspěvek růst řízení SOU společnost společnosti sport stravování telefon týden týden dovolené navíc ubytování uchazeč vyšší vzdělání zkušenosti životní pojištění životopis automobilový průmysl cafeterie díl dokument dovolené firemní funkce inovativní kariérní možnost kariérního růstu myšlení navíc odbor odborné penzijní PR problém profesní profi program průmysl případ přístup řešení stav stroj střední technické technolog tvorba tým údržba úkol úpravy volná pracovní místa výrobní výroby zkušenost životní