Práce ve výrobě s ubytováním, NÁSTUP IHNED!!!!!!!!

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Prostějov
Firma PRAGMA personální agentura s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme
spolehlivost
zodpovědnost
ochota pracovat

Nabídka
160 kč/hod
možnost týdenních záloh
ubytování zajištěno

Pracovní náplň:

  • práce ve výrobě stabilizátorů a pružin
  • manipulace s materiálem (vkládání do stroje, vyjmutí hotového výrobku)
  • 12tihodinové směny (krátký a dlouhý týden)

  • Přerov
  • LUMA trading s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
Zveřejněno: 14. března
  • Přerov
  • JAP FUTURE s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 12. března
  • Brno
  • Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Zveřejněno: 10. listopadu

AGROP NOVA a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Skanska a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Česká pošta, s.p., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jiří Geisler, ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Pekařství M a M, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MedicProgress, a.s., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., Markmont, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o., Bergasto a.s., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., RenoServices, s.r.o., PRESBETON Nova, s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Lear Corporation Czech Republic s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Kimberly-Clark, s.r.o., LUMA trading s.r.o., JAP FUTURE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Mistr / Mistrová, Strojník / Strojnice, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Pizzař / Pizzařka, Specialista / specialistka kvality

Ptení, Prostějov, Hněvotín, Věrovany, Tovačov, Němčice nad Hanou, Olomouc, Troubky, Bystrovany, Velká Bystřice, Vyškov, Tršice, Litovel, Přerov, Hlubočky, Kroměříž

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

AJ den možnost nabídka náplň práce nové odpovědnost práce pracovní směny týden ubytování materiál náplň PR pracovní náplň stroj