Hledáme lidem práci Manpower

Strojní mechanik 1 směna

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Strojního mechanika/Elektrikáře, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá recyklací a obchodem s železnými odpady. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Popis pozice:

provádění  servisních  oprav těžkých strojů v areálu provozovny v Hradci Králové (50% času)

opravy a pravidelná údržba agregátů (lisy, nůžky, zdvihací zařízení atd.)

zajišťování technického servisu v lokalitách společnosti TSR ČR – cestování v rámci ČR (50% času)

spolupráce na projektových pracích na jednotlivých pobočkách

ideální práce pro schopného člověka, který rád hledá příčiny a řešení poruch

Profil kandidáta:

nejlépe strojírenské či jiné technické vzdělání

řp. Sk. B

ochota cestovat v rámci ČR

Výhodou je: VZV průkaz, svářečský průkaz, řp. Sk E

Nabízíme:

stabilní zázemí prosperující společnosti

zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně

5 týdnů dovolené + 5 dnů sick days

stravenky

plně hrazené pojištění odpovědnosti

příspěvek na penzijní připojištění

Elektromechanik EZS,EPS

Nutně vás hledají
  • Hradec Králové
  • Signalservis, a.s.
  • 37 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. dubna
  • Regmont EU s.r.o.
  • 45 000 – 75 000 Kč
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
Zveřejněno: 20. dubna
  • S T A K O společnost s ručením omezeným
  • 40 000 – 65 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
Zveřejněno: 17. dubna
  • Polička
  • TRADEtronic s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Královéhradecký kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Žďár nad Sázavou
  • Hettich ČR k.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrov, Ústí nad Orlicí
  • FOREZ s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Olomouc
  • ADM Olomouc s.r.o.
Zveřejněno: 5. srpna
  • Velké Heraltice
  • Kamil Nevřela
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Zahnašovice
  • MOVETECH s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. května
  • Nový Bor
  • AKTIVIT, spol. s r.o.
Zveřejněno: 26. října
  • Havlíčkův Brod
  • Jan Strašík
  • 18 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • ŽĎAS, a.s.
  • 20 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 23. května
  • Ostrava
  • ELVAC a.s.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • České Budějovice
  • TERMS a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. října

Signalservis, a.s., D-Eco Friendly Company s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Regmont EU s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., USNU nové spaní s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., IMG BOHEMIA s.r.o., Möbelix, S T A K O společnost s ručením omezeným, KASTT, spol. s r.o., Comac jobs s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Elektrárny Opatovice, a.s., PERNÍK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Tkadlec / Tkadlena, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha zařízení, Výškový pracovník / pracovnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Manažer / manažerka prodeje, Pracovník / pracovnice prádelny, Výzkum a vývoj, Elektronik / Elektronička

Hradec Králové, Opatovice nad Labem, Těchlovice, okres Hradec Králové

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

AJ bonus bonusy ČR data dění doba elektrikář hledám hodiny HR Hradec Hradec Králové IT kandidát králové místo náplň práce nové odpovědnost penzijní připojištění pojištění pojištění odpovědnosti pozice práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek řízení sick day SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky výkon vzdělání zaměstnanec areál cestování člen dovolené místo výkonu práce náplň obchod opravy penzijní PR profi projekt projektový přátelské řešení servis směna stroj technické tým údržba zaměstnanecký