Hledáme lidem práci Manpower

Účetní - fakturantka

Lokalita Cheb
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do výrobní společnosti v Chebu hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici účetní-fakturantku.

Popis pozice:

  • Aktivní účasti při zpracování pohledávek, závazků, řízení hotovosti a účtování na účty hlavní knihy
  • Zpracování daní
  • Podílení se na měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrkách
  • Podílení se na reportech a auditech
  • Fakturace
  • Zpracování nákupních objednávek
  • Zpracování bankovních výpisů a práce s hotovostí

Profil kandidáta:

  • Znalost zákonů DPH, zákon o účetnictví a zákon o daních z příjmů
  • Má počítačové dovednosti (MS Office, znalosti softwarů výhodou)
  • Zkušenosti z mezinárodní společnosti (výhodou)
  • Středoškolské vzdělání a praxe v účetnictví (SŠ/VŠ ekonomického zaměření výhodou)
  • Komunikativní anglický jazyk (jazykový kurz zajištěn)
  • Může být i juniorní kandidát

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Zdravotní fond, sportovní fond
  • Dotované závodní stravování
  • Nápoje zdarma
  • Odborná školení
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek penzijní připojištění
  • Sick days atd.

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., LASTING SPORT s.r.o., B & B - Kranballast s.r.o., EAF protect s.r.o., BARTHOLOMEUS GASTRO s.r.o., Enado s.r.o., apt Products s.r.o., STAVBY LF s.r.o., TRUCK UNION, spol. s r.o., Pavel Podhrázský, Xuân Đuoc Đang, HB PRINT, s.r.o., RENTAX Cheb spol. s r.o., Stavby IS, s.r.o., KOVO Engineering s. r. o., KERN Cheb s. r. o., Kovo Cheb s.r.o., ELČI s.r.o., AURASELL s.r.o., ATE, s. r. o., HF-Czechforge s.r.o., ETM - montáž s.r.o., VDF global, s.r.o., Lan Nguyen Thi Minh, HS LINE, s.r.o., Hung Son Lé, ZnaVas s. r. o., NFT Metallbearbeitung s. r. o., TUP Bohemia s.r.o., BK.kovo s.r.o., SRM Euro Aqua, s.r.o., Kha Nguyen Tien, PIKE GROUP s.r.o., THO Partner s.r.o., Zdeněk Hajšman, Seeberg Group s.r.o., ARIA FRESCA s. r. o., SRUBMONT Forest s.r.o., Czech - real CB, s.r.o., Abydos Idea s.r.o., PROMIN CS spol. s r.o., Mohamed Fattoum, KYNTEXTIL s.r.o., Kynšperský pivovar s.r.o., ALLIGARD s.r.o., Aleš K a s t l, dřevovýroba, ept connector s.r.o., Obec Bukovany, Tritia spol. s r.o., ASTOS Machinery a.s., SARMAT s.r.o., VZV-tech s.r.o., Jaroslav Kolmschlag, BekaertDeslee CZ s.r.o., Kayser Motor s.r.o., Dřevospol Ivančik s.r.o., Coating Point s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Cukrář / Cukrářka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Copywriter, Designér / Designérka, Grafik / Grafička, Fotograf / Fotografka, Webdesigner, Brusič / Brusička, Sklář / Sklářka, Šič / Šička, Správce / správkyně objektu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Laborant / Laborantka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Online marketing, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Cheb, , Sokolov, Františkovy Lázně, Nebanice, Odrava, Okrouhlá, okres Cheb, Poustka, Skalná, Hazlov, Libá, Kynšperk nad Ohří, Libavské Údolí, Nový Kostel, Habartov, Bukovany, okres Sokolov

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

AJ aktuální audit bankovní Bor data ekonom fond hlavní hledám Cheb IT kandidát kurz měření mezinárodní Miroslav náplň práce Office penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí připojištění příspěvek řízení sick day společnost společnosti sport stravování školení účetní vhodné vzdělání zdarma zdravotní zkušenosti znalost znalosti životopis anglický anglický jazyk dar díl dovednost dovolené DPH fakturant jazyk kov měsíční náplň národní odbor odborná penzijní počítač PR profi příjemné případ report roční účetnictví výrobní závod zkušenost