Hledáme lidem práci Manpower

Strojní mechanik 1 směna

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Strojního mechanika/Elektrikáře, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá recyklací a obchodem s železnými odpady. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Popis pozice:

provádění servisních oprav těžkých strojů v areálu provozovny v Hradci Králové (50% času)

opravy a pravidelná údržba agregátů (lisy, nůžky, zdvihací zařízení atd.)

zajišťování technického servisu v lokalitách společnosti TSR ČR – cestování v rámci ČR (50% času)

spolupráce na projektových pracích na jednotlivých pobočkách

ideální práce pro schopného člověka, který rád hledá příčiny a řešení poruch

Profil kandidáta:

nejlépe strojírenské či jiné technické vzdělání

řp. Sk. B

ochota cestovat v rámci ČR

Výhodou je: VZV průkaz, svářečský průkaz, řp. Sk E

Nabízíme:

stabilní zázemí prosperující společnosti

zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně

5 týdnů dovolené + 5 dnů sick days

stravenky

plně hrazené pojištění odpovědnosti

příspěvek na penzijní připojištění

  • Polička
  • TRADEtronic s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 31. ledna
  • Královéhradecký kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Žďár nad Sázavou
  • Hettich ČR k.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrov, Ústí nad Orlicí
  • FOREZ s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Olomouc
  • ADM Olomouc s.r.o.
Zveřejněno: 5. srpna
  • Velké Heraltice
  • Kamil Nevřela
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Zahnašovice
  • MOVETECH s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. května
  • Nový Bor
  • AKTIVIT, spol. s r.o.
Zveřejněno: 26. října
  • Havlíčkův Brod
  • Jan Strašík
  • 18 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • ŽĎAS, a.s.
  • 20 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 23. května
  • Ostrava
  • ELVAC a.s.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • České Budějovice
  • TERMS a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Smíchov, Praha
  • Centrum sociální a ošetřovatelské…
Zveřejněno: 17. ledna
  • Benešov
  • Schreiber Czech Republic s.r.o.
  • 26 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Benešov
  • Ecometal, s.r.o.
  • Česká Třebová
  • Řetězárna Česká Třebová s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ bonus bonusy ČR dění doba elektrikář hledám hodiny HR Hradec Hradec Králové IT kandidát králové místo náplň práce nové odpovědnost penzijní připojištění pojištění pojištění odpovědnosti pozice práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek řízení sick day SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky výkon vzdělání zaměstnanec areál cestování člen dovolené místo výkonu práce náplň obchod opravy penzijní PR profi projekt projektový přátelské řešení servis směna stroj technické tým údržba zaměstnanecký