Hledáme lidem práci Manpower

Lakýrník

Lokalita Vysoké Mýto
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro výrobní společnost ve Vysokém Mýtě s více jak 120-ti letou tradicí v oboru výroby a vývoje dopravních prostředků hledáme nového parťáka/čku na pozici Lakýrník.

Popis pozice:

• Broušení, tmelení a lakování autobusů

• Příprava povrchu pod vrchní lak

• Nástřik laku

• Obsluha stříkacích robotů

Profil kandidáta:

• Vyučení v oboru nebo praxe v lakování výhodou
• Spolehlivost
• Zodpovědnost za kvalitu práce

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení

• 8-mi hodinovou pracovní dobu

• 25 dnů dovolené

• Příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení

• Příplatky za práci v odpolední směně a za přesčas nad rámec zákonných limitů

• Příspěvek na penzijní připojištění

  • Choceň
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Česká Třebová
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
  • Olomouc
  • Kuřecová Barbora
Zveřejněno: 1. dubna
  • Mladá Boleslav
  • Lakýrník
  • 20 700 – 28 793 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Přerov
  • Manpower
Zveřejněno: 20. prosince
  • Štětí
  • Blanka Králová
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Tereza Tůmová
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna

Ammann Czech Republic s.r.o., JMB Aircraft s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, Sahm s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ACARA PRAHA, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., NIKA Logistics a.s., TTV spedice spol. s r.o., NOVY s.r.o., AGRICO, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., RKO GROUP a.s., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., RONAL CR s.r.o., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Amikov job, s.r.o., FrostFood a.s., fortell s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Smart wood Czech, s.r.o., Möbelix, FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Čalouník / Čalounice, Dekoratér / Dekoratérka, Modelář / Modelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Agronom / Agronomka, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii

Nové Město nad Metují, Choceň, Vysoké Mýto, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Zálší, okres Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Hrochův Týnec, Kostelec nad Orlicí, Honbice, Česká Třebová, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Slatiňany, Letohrad, Chrudim, Žamberk, Hlinsko, okres Chrudim, Solnice, Opatov, okres Svitavy, Svratka, Pardubice, Svitavy, Rokytnice v Orlických horách, Lanškroun, Hradec nad Svitavou, Hradec Králové

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

AJ auto Bor hledám hodnocení IT kandidát náplň práce nové odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní praxe přesčas příplatky připojištění příspěvek řízení společnost stravování vysoké vyučení v oboru dopravní dovolené finanční kov Lakování limit náplň obor obsluha penzijní PR profi příprava rámec robot výrobní výroby vyučení