Práce: Tesař/truhlář - i bez vyučení v oboru

lokalita: Brno-město zadavatel: Lucie Sedláčková

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Věnujete se rádi manuální práci se dřevem? Umíte pracovat s různými ručními a elektrickými nástroji? Pak by Vás mohla zajmout nabídka práce pro jednoho z našich klientů – mezinárodní společnost působící v oblasti výroby dětských hřišť a sportovišť.

Náplň práce:

  • Manuální práce se dřevem – oblast výroby dětských hřišť a sportovišť
  • Práce s motorovou pilou, ručními i elektrickými nástroji
  • Montážní práce na konstrukcích dětských hřišť – jedná se o dílčí kompletaci výrobků přímo ve výrobní hale, zaměstnanci nejezdí na montáže do terénu
  • Práce ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku (ranní a odpolední směna)
  • Jedná se o práci v moderní (nově postavené) hale, v celoročně krytém, klimatizovaném provozu, s nejmodernějším vybavením

Požadujeme:

  • Jakoukoliv zkušenost s prací se dřevem (stačí volnočasově, vyučení v oboru je velkou výhodou, nikoli podmínkou)
  • Zkušenost s různými druhy ručního i elektrického nářadí pro opracování dřeva
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost, spolehlivost, prostorovou představivost
  • Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • Zájem o dlouhodobou stabilní práci

Nabízíme:

  • Samostatnou, zajímavou, odpovědnou a dlouhodobou práci v příjemném prostředí
  • Smlouvu přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu nebo na ŽL
  • Nástupní mzdu cca 16 000 Kč, po zapracování nárůst mzdy (cca 19 000 Kč po zkušební době)
  • Týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené), možnost využití dotovaného stravování přímo v rámci firmy, prostor pro další vzdělávání a osobní růst
  • Místo výkonu práce – BRNO Slatina

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno-město

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist