Práce: Pracovník v expedici - Brno

lokalita: Brno-město zadavatel: Lucie Sedláčková

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro jednoho z našich klientů – mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti výroby hřišť a sportovišť – hledáme operátory expedice. Nabízíme práci v kryté klimatizované výrobní hale vybavené nejmodernější technologií a velmi dobré zázemí pro zaměstnance.

Náplň práce:

  • naskladňování a vyskladňování položek
  • chystání a balení zboží dle dodané dokumentace
  • nakládka zboží
  • zajištění související administrativy
  • práce na 2 směny (ranní a odpolední) od pondělí do pátku

Požadujeme:

  • SŠ nebo vyučení na OU
  • čistý trestní rejstřík
  • zkušenost s prací ve skladě velkou výhodou, nikoli podmínkou
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • zaškolení a možnost nástupu ihned
  • motivující mzdové podmínky a systém firemních benefitů
  • týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, kurzy AJ na pracovišti
  • příjemné pracovní prostředí a zázemí silné zahraniční společnosti
  • práci na HPP přímo u zaměstnavatele, nikoli přes agenturu
  • místo výkonu práce v Brně – Slatině

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno-město

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.