Práce: Designér mobilních aplikací

lokalita: Praha zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Znáte svět mobilních aplikací?
Zajímají Vás nové mobilní technologie?

Hledáme Designéra mobilních aplikací!

Vaším úkolem bude:

  • Sledování trendů v oblasti vývoje a integrace řešení pro portálové a mobilní platformy a jejich:
  • bezpečnost, stabilita
  • Integrace a vývoj
  • Dohled nad dodávkami a implementací
  • Kontrola úplnosti dodávek
  • Poskytování konzultací spojených s touto oblastí
  • Návrhy rozhraní pro podporu vývoje
  • Vytváření pravidel architektury pro vývoj aplikací
  • Sledování možností dodavatelů řešení v oblasti portálových řešení

POŽADAVKY:

  • Vzdělání technického směru
  • Velmi dobrá znalost a přehled v oblasti mobilních a portálových řešení (alespoň 3 roky)
  • Znalost vývojových platforem pro mobilní a portálové aplikace
  • CASE Tool (např. Enterprise Architect)
  • Dobrá znalost AJ

BENEFITY:
Společnost nabízí velké množství benefitů.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist