Hledáme lidem práci Manpower

Analytik pro webové nebo mobilní aplikace

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů.

Jakými tématy se u nás budete zabývat?
Od roku 2018 je každý nový automobil připojený k síti. To s sebou přináší nepřeberně možností, jak zvýšit bezpečí na silnicích i komfort při řízení. My pracujeme na obojím. Vyvíjíme mobilní aplikace, hledáme možnosti, jak vylepšit stávající technologie, a vytváříme zcela nová řešení.

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro vytváření analýz pro webové nebo mobilní aplikace – někoho, kdo se vyzná v kódu a ve webových platformách, aby mohl větší pracovní úkony rozpracovat na menší celky a následně předávat vývojovému týmu.

Popis pozice:

  • Technické analýzy user stories, návrh technických řešení nebo způsobů pro implementaci existujících řešení
  • Analýza business požadavků a návrh optimálních aplikačních a technologických řešení
  • Příprava funkčních diagramů a data flow diagramů pro požadovaná řešení
  • Vypracovávání a analýza funkční specifikace
  • Aktivní řešení problémů s funkčními vlastníky a vývojáři
  • Účast na testovacích jízdách pro uvolnění aplikací
  • Provádění speciálních analýz pro určení nebo navození chyby
  • Spolupráce s ostatními analytiky na tvorbě detailní technické dokumentace projektu
  • Spolupráce na tvorbě a trackingu user stories a tasků v aplikaci JIRA
  • Účast na jednáních včetně pravidelných SCRUMových schůzek

Profil kandidáta:

  • Zkušenost v oblasti IT analýz, IT konzultací nebo podobných rolí
  • Znalost databází a zabezpečení systému
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Anglický jazyk min. na úrovni B2
  • Schopnost řešit problémy a odstraňovat chyby
  • Vystudovaný obor IT/technika
  • Zájem o svět automotive

Nabízíme:

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2 700 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáte? Zašlete nám svůj životopis!

Těšíme se na spolupráci!

  • České Budějovice
  • Robert Bosch, spol. s r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. dubna
  • Chrudim
  • Ing. Petr Švec - PENTA s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • TĚSMAT CZ s.r.o.
  • 24 000 – 27 000 Kč
  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ONEplanet,ONEbusiness s.r.o.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Karlovy Vary
  • HONG HU s.r.o.
  • od 16 280 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

AJ analytik analýza angličtina auto automobil bezpečnost Bor business data den dění dohoda dokumentace elektro hledám hodiny HR chyby inovace IT kandidát kurz kurzy měsíc mobil možnost náplň práce němčina nová nové OZP pec penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní pracovní úvazek pro rodinné příslušníky připojištění příspěvek rozvoj řízení sick day SOU specifika spolupráce sport stravenky stravování tarif tarify technik technologie týden úvazek volno vzdělávání znalost životopis analýzy anglický anglický jazyk aplikace bezpečí cestovní dokument dovednost dovolené elektrické faktor firemní hodnota jazyk jednání karty komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov list mobilní možnosti na pracovišti náplň oblast oblasti obor osobní Ostatní pečení penzijní PR problém profi program projekt příprava příslušník rok řešení řešení problémů schopnost speciální stav systém systémy technické technický technika technolog test tým volna vývojář zájem zkušenost