Práce: Senior Java Developer - práce částečně i z domova!

lokalita: Praha zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jeden z našich klíčových klientů, mezinárodní společnost, hledá uchazeče na pozici Senior Java Developer.

Vaším úkolem bude:

  • Design a vývoj aplikací pro externí uživatele v J2EE
  • Zodpovědnost za funkčnost vyvinutých aplikací
  • Spolupráce se zadavateli projektu
  • Vedení týmu vývojářů

POŽADAVKY:
Umíte, znáte a máte následující?

  • Alespoň 3 roky zkušeností s vývojem v Javě, J2EE
  • Hlubokou znalost Javy, OOP
  • Servlety, JSP, Spring
  • Znalost HTML, XML, UML, SQL
  • Dobrou úroveň anglického jazyka

Pak hledáme právě Vás!

BENEFITY:
Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu. Možnost práce z domova 2× týdně!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.