Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Key Account Manager - automotive

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho zákazníka, výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme novou posilu týmu na pozici Key Account Managera.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odpovědnost za identifikaci a rozvoj nových obchodů společnosti
  • Udržování a rozšiřování sítě osobních kontaktů zákazníků společnosti
  • Vývoj a implementace zákaznických, obchodních a marketingových strategií
  • Identifikace tržních trendů a nových příležitostí
  • Zpracovávání požadavků zákazníků
  • Odpovědnost za tvorbu cen a služeb a podporu výpočtu cen
  • Péče a sledování projektů od počátku až do konce výroby produktu
  • Uspořádání, příprava jednání a následná jednání se zákazníky
  • Reportování Obchodnímu řediteli

POŽADUJEME:

  • Znalost a zájem o technická témata automobilového průmyslu
  • Preferujeme dvou až tří-letou zkušenost v automobilovém průmyslu, obchodní oblast výhodou
  • Výbornou znalost anglického a německého jazyka
  • Výbornou znalost MS Excel a práce na PC
  • Flexibilitu, samostatnost a ochotu učit se novým věcem
  • Analytické a komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Cestování a osobní rozvoj
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Osobní automobil
  • Dotované závodní stravování, jídelna v areálu firmy
  • Pružná pracovní doba
  • Benefity v rámci programu Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené, 13. mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění
  • Pracoviště: Pardubicko

  • Pardubice
  • Špedka CZ Solutions s.r.o.
  • 40 000 – 120 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. dubna
  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Pardubice
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 35 000 – 36 200 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 23. dubna
  • Pardubice
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Bílé Předměstí, Pardubice
  • Sociální služby města Pardubic
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Náchod
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Písek
  • JIRI MODELS a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Česká Lípa
  • VARTA Consumer Czech spol. s r.o.
  • 55 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Štětí
  • SPM - Security Paper Mill, a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Kosmonosy
  • Dragon Internet a.s.
  • 25 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Týniště nad Orlicí
  • ALPHA Vehicle Security Solutions Czech…
  • 40 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • Kosmonosy
  • 50 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Hradec Králové
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • 100 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. září
  • Pardubice

21 Consult Group s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Möbelix, Špedka CZ Solutions s.r.o., Fix and retail s.r.o., AC Jobs, s.r.o., COREX Pardubice s.r.o., Česká pošta, s.p., Partners Financial Services, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Věra Pietrasová, AULO MJCZ s.r.o., X FUTURE Group s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., EVROPA realitní kancelář, Globus ČR, v.o.s., Petrlíková Lucie s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Sociální služby města Pardubic, Ptáček - velkoobchod, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Speditér / Speditérka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka zákaznických služeb, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Finanční specialista / specialistka

Pardubice, Celá ČR, Pardubice-Staré Město, Pardubice, Bílé Předměstí, Pardubice, Staré Hradiště

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

account account manager AJ auto automobil benefit benefity Bor den doba hledám hodnocení IT Luže manager marketing mezinárodní mobil Most možnost mzda náplň práce obchodní odpovědnost ohodnocení osobní rozvoj péče penzijní připojištění pojištění práce pracoviště pracovní pracovní doba pružná pracovní doba připojištění rozvoj ředitel samostatnost sledování společnost společnosti stravování znalost anglické areál cafeterie cestování dovolené finanční firmy jazyk jednání kolektiv kolektivní komunikační kontakt náplň národní německé obchod oblast oblasti osobní PC penzijní PR program projekt průmysl pružná příležitost příprava report schopnost schopnosti smlouvy technická trend tržní tým výrobní výroby zájem zákazník závod zkušenost