INŽENÝR KVALITY [dovolená navíc] (svkna)

Lokalita Louny
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Technické obory

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • řešení kvalitativních problémů
  • kontakt se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • podílení se na tvorbě dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • předchozí praxi v oblasti kvality v automotive
  • dobrou znalost systémů řízení kvality ISO TS 16949, VDA, ISO 14001
  • znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě
  • znalost německého jazyka výhodou
  • orientaci na zákazníka

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje
  • práci v renomované zahraniční výrobní firmě
  • bohaté benefity společnosti

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

  • Pardubice
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. září
  • Hradec Králové
  • 100 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Louny, Most, Chomutov, Litvínov

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

AJ auto benefit benefity dokumentace dovolená hodnocení HR ISO IT job kvalita kvality Most možnost nabídka náplň práce ohodnocení plat práce pracovní pracovní nabídka rozvoj řízení společnost společnosti vzdělání znalost životopis anglické díl dobro dokument jazyk kontakt náplň navíc německé oblast oblasti osobní platové ohodnocení PR problém řešení systém výrobní zahraniční zákazník