TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO [Automotive] (svkmy)

Lokalita Louny
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Technické obory

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • technická podpora výroby
  • řešení technických změn
  • údržba a opravy technologického vybavení firmy

Požadujeme:

  • vzdělání elektrotechnického směru
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • platnou vyhlášku 50
  • orientaci v elektrodokumentaci a elektroschématech
  • odborné dovednosti v oblasti elektrohydrauliky výhodou
  • znalost ABB robotů výhodou (seřizování, údržba, programování)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje
  • práci v renomované zahraniční výrobní firmě
  • bohaté benefity společnosti

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

  • Pardubice
  • Foxconn European Manufacturing Services…
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. března
  • Pravčice
  • Wiegel Pravčice žárové zinkování s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Uherský Brod
  • MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r…
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Jablonec nad Nisou
  • DISPONERO s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
Zveřejněno: 3. června
  • Pardubice
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. září
  • Hradec Králové
  • 100 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Louny, Most, Chomutov, Litvínov

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Odbory - proč a jak je založit

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

AJ auto benefit benefity Bor elektro hodnocení HR IT job Most možnost nabídka náplň práce ohodnocení plat podpora práce pracovní pracovní nabídka rozvoj společnost společnosti technik vzdělání znalost životopis dokument dovednost firmy náplň oblast oblasti odbor odborné opravy osobní platové ohodnocení PR program robot řešení technická technické technický technolog údržba vybavení výrobní výroby zahraniční