Práce: Pasterant vajec

lokalita: Teplice zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Pasterant vajec.

Požadujeme:

  • min. střední odborné vzdělání (vyučen),
  • zodpovědný přístup (používat techniku výrobní linky), flexibilita,
  • schopnost logického myšlení, samostatnost, zvládání stresových a zátěžových situací,
  • základní znalost práce na PC,
  • znalost s pasterizací výhodou (nejblíže v oblasti výroby mléka a mléčných produktů),
  • zkušenosti ve výrobě v potravinářském průmyslu.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti,
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice,
  • zaměstnanecké benefity (zaměstnanecké balíčky, flexi passy, příspěvek na obědy),
  • zaměstnanecké výhody (zvýhodněné telefonní služby, bankovní služby),
  • hlavní pracovní poměr (3 měsíční zkušební doba),
  • 3 směnný provoz (nejdříve na ranní, později R, O, N – dle objemu výroby).

Náplň práce:

  • manuální práce (vaječná výroba),
  • provádění pasterace vaječných hmot a zodpovědnost za jejich řádný průběh,
  • vedení záznamů o výrobě dle předepsaných surovin, provádění dávkování všech přísad,
  • ověření složení a zaznamenání v protokole.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Teplice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist