Práce: Vedoucí pracovník konstrukce

lokalita: Teplice zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta s mezinárodní působností hledáme vhodného uchazeče na pozici Vedoucí pracovník konstrukce.

Náplň práce:

  • konstrukce a vývoj plastových součástí v automotive,
  • vedení teamu konstruktérů,
  • odpovědnost za náklady a kvalitu,
  • hlídat dodržování termínů,
  • rozdělení a kontrola práce,
  • jednání s dodavateli a zákazníky.

Požadavky:

  • VŠ, SŠ nejlépe technického zaměření,
  • praxe alespoň 4 roky na obdobné pozici,
  • praxe v automotive,
  • znalost programů CATIA V5, SIEMENS NX – CAD,
  • NJ nebo AJ – slovem i písmem.

Nabízíme:

  • práce u stabilní společnosti,
  • možnost seberealizace,
  • zaškolení ve společnosti + další odborná školení,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • pružná pracovní doba,
  • příspěvek na pojištění, stravování, jazykové kurzy aj..

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Teplice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.