Práce: Mistr potravinářské výroby

lokalita: Teplice zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Mistra potravinářské výroby.

Požadujeme

  • SŠ odborné vzdělání nebo stačí USO s praxí,
  • praxe v potravinářské výrobě nebo schopnost se do dané problematiky rychle zaškolit,
  • znalost problematiky HACCP výhodou,
  • základní znalost práce na PC,
  • dobré komunikační schopnosti, flexibilita, odolnost vůči stresu,
  • řidičský průkaz skup. B.

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti,
  • možnost seberealizace s podporou od vedení společnosti,
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice,
  • zaměstnanecké benefity (zaměstnanecké balíčky, flexi passy, příspěvek na obědy, mobil i k soukromému využití),
  • hlavní pracovní poměr,
  • 3 směnný provoz.

Náplň práce

  • řízení a organizace prací (organizování práce výrobních dělníků),
  • dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu,
  • kontrola dodržování bezpečnosti práce,
  • kontrola technického stavu vybavení a strojů,
  • zaškolování pracovníků,
  • kontrola a vyhodnocování práce a výroby,
  • motivování pracovníků,
  • efektivní zhodnocování surovin,
  • organizace výroby dle plánu,
  • úzká spolupráce s oddělením údržby.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Teplice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.