Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáte práci v HR a nemáte praxi? Nevadí!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 20.000 – 25.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pro svou pobočku v PARDUBICÍCH nového kolegy/kolegyni. Pokud hledáte zajímavou a různorodou práci, chcete získat nebo prohloubit praxi v personalistice, jste komunikativní, pak je práce u nás ideální příležitostí.
Práci je možné vykonávat i na zkrácený úvazek – minimální úvazek je 6,5 hodin/denně.

  • denní komunikace s uchazeči a zaměstnanci
  • příprava mzdových podkladů
  • obsazovaní zaměstnanců na jednotlivé zakázky
  • komunikace s klienty
  • práce s interními PC systémy
  • pravidelná účast na poradách a školeních

Nabízíme:

  • práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR
  • profesní růst a rozvoj
  • důkladné zaškolení
  • odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů)
  • velmi přátelské prostředí
  • mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenkový paušál, až 6 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího)
  • možnost práce na zkrácený úvazek

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
  • příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B -aktivní řidič

  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března

HOBRA - Školník s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Matěj Gregor, Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Clever Service s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o., ManpowerGroup s.r.o., Miroslav Svoboda, SIMIX GROUP s.r.o., NEJLEVNĚJŠÍ POLEPY s.r.o., Probační a mediační služba, ICE invest spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Coweo Technologies s.r.o., Manuvia Czech s.r.o., ForCamping s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., Správa a údržba silnic Pardubického kraje, Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., R-PASS s.r.o., VIKTORSTAV s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Manager, Provozní / F&B Manager, HR manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Realitní makléř / makléřka, Sociální pracovník / pracovnice, Oblastní manažer / manažerka, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Grafik / Grafička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Pardubice, Tuněchody, Bylany, Chrudim

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

AJ benefit ČR den hodnocení HR interní IT komunikace možnost náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení paušál práce pracovní prostředí rozvoj růst stravenkový paušál stres školení uchazeč uchazeči úvazek výkon vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zkrácený úvazek znalost agent dobro dovolené firemní kov list minimální mzdové mzdový náplň PC personální poměr PR profesní přátelské přátelské prostředí příjemné příjemný příležitost příprava řidič systém systémy zaměstnanci zaměstnanecký