Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáte práci v HR a nemáte praxi? Nevadí!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 20.000 – 25.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Do našeho týmu hledáme komunikativní a spolehlivou posilu na pozici junior personální konzultant/ka. Pozice je vhodná například pro čerstvé absolventy, protože nevyžadujeme žádnou praxi. Důležité je mít chuť učit se něco nového, být komunikativní a nebát se řídit. Vše ostatní Tě rádi naučíme. Místo výkonu práce: OSTRAVA A co bude Tvojí náplní práce? - denní komunikace s uchazeči a vedení pohovorů - komunikace s klienty - práce s interními PC systémy - vytváření smluv, zpracování docházky a mzdy - reportování vedení společnosti - pravidelná účast na poradách a školeních Nabízíme: - práci pro jednu z největších personálních agentur v ČR - profesní růst a rozvoj - důkladné zaškolení - odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí (variabilní je proměnná dle Vaší šikovnosti a výkonů) - velmi přátelské prostředí - mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru (např. stravenky, až 7 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán a mnoho dalšího) Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání - odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost - příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost - velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office) - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

HOBRA - Školník s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, Lead - Project Advices s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., RABEN OSTRAVA, s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CASH POINT a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Trenkwalder a.s., Ubbe s. r. o., Coweo Technologies s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ATLAS software a.s., Comac jobs s.r.o., Manuvia Czech s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., Conspiro qua, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., MORYS s. r. o., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, Moravskoslezský kraj, Výchovný ústav Ostrava - Hrabůvka, CZECH JOB EDUCATION s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, ZENCO Plus s.r.o., PRONTE DEEP s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s., ESOS Ostrava, s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., E-MOTION park s.r.o., IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., START WORK INTERNATIONAL SE, Roll R, s.r.o., DENTATOR CZ s.r.o., JANEX spol. s r.o., XORS OFFICE spol. s r.o., Benjamín, příspěvková organizace, Město Hlučín, Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky, MAFRED spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Tester, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Dělník / Dělnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Uklízeč / Uklízečka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Celá ČR, Ostrava, Bohumín, Petřvald, okres Karviná, Hlučín, Šilheřovice

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

absolvent AJ benefit ČR den důležité hledám hodnocení HR interní IT komunikace konzultant místo mzdy náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení Ostrava pohovor pozice práce pracovní prostředí příklad rozvoj růst společnost společnosti stravenky stres školení uchazeč uchazeči vedení vhodná výkon vzdělání zaměstnanec znalost agent dobro dovolené firemní kov místo výkonu práce mzdové náplň Ostatní PC personální poměr PR profesní přátelské přátelské prostředí příjemné příjemný report řidič systém systémy tým zaměstnanecký