Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Obchodní zástupce - úžasné benefity, naplňující práce

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 70.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Představte si, že máte zajímavou, dobře placenou práci v oblasti obchodu. Firma, která vás zaměstnává, vám poskytuje řadu obchodních příležitostí, množství benefitů (automobil i pro soukromé použití, 13. mzdu, příspěvky na sport a rekreaci, atd.), umožňuje vám homeoffice, ale v případě, že byste chtěl/a pracovat z kanceláře, tak vám nějakou poskytne poblíž vašeho bydliště. Takovou skvělou práci si nemusíte jenom představovat, ona skutečně existuje. Prestižní firma, podnikající v oboru vodárenských systémů, hledá regionálního obchodního zástupce.

  • udržování vztahů se stávajícími klienty, ježdění na schůzky
  • spolupráce s klienty na velkých projektech
  • administrativní činnost

Nabízíme:

  • zajímavou a naplňující práci, ve které můžete kariérně i osobnostně růst
  • atraktivní mzdové ohodnocení, skládající se z fixní a variabilní složky
  • 13. mzdu
  • příspěvek na sport a rekreaci
  • možnost homeoffice, sick days
  • služební automobil i pro soukromé použití

Požadujeme:

  • zkušenosti z oblasti obchodu, ideálně s dlouhodobějšími projekty
  • profesionální vystupování, komunikační dovednosti
  • motivace dosahovat výsledků

  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Matěj Gregor, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ELGAS, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., M-byt s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Clever Service s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Petrlíková Lucie s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, 21 Consult Group s.r.o., Info pro lékaře a.s., Grafton Recruitment s.r.o., NEJLEVNĚJŠÍ POLEPY s.r.o., Probační a mediační služba, Advantage Consulting, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Czech s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., ForCamping s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., VIVANTIS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., R-PASS s.r.o., VIKTORSTAV s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Truhlář / Truhlářka, Montážník / Montážnice, Realitní makléř / makléřka, Sociální pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice, Technik / technička ve strojírenství, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Pardubice, Tuněchody, Bylany, Chrudim

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

administrativní administrativní činnost AJ auto automobil benefit benefity Bor činnost dění firma hodnocení IT kancelář Luže mobil motivace možnost náplň práce obchodní obchodní zástupce Office ohodnocení poblíž podnik práce příspěvek růst sick day Skuteč služební služební auto SOU spolupráce sport zástupce zkušenosti dovednost komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov mzdové náplň obchod oblast oblasti obor osobnost PC PR projekt příležitost případ příspěvky region schůzky stav systém vztah zkušenost