Obchodní zástupce pro prémiové cukrovinky a čokolády – TOP benefity

České Budějovice
45.000 – 60.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Jsme celosvětově významný výrobce cukrovinek a čokoládových specialit a dodáváme do více než 100 zemí světa. Dlouhodobě se nám velmi daří, a proto jsme se rozhodli rozšířit náš tým o dalšího parťáka, který bude budovat pevné vztahy s našimi zákazníky převážně v jižní části Čech (oblast Příbram, Benešov, celý Jihočeský kraj, Pelhřimov a Jihlava).

Pozice je vhodná pro muže i ženy každého věku, kteří mají praxi na pozici obchodního zástupce v FMCG a mají zkušenost s jednáním s velkoobchody. Zároveň uvítáme obchodníka, který je v autě jako ryba ve vodě, protože většinu pracovní doby budete trávit v terénu u našich zákazníků.

Kromě atraktivní mzdy Vám nabídneme vysoké roční bonusy, plně hrazený iPhone 15, novou Škodu Octavii v plném vybavení i k soukromým účelům, flexibilní pracovní dobu, home office, příspěvky na stravování i penzijko, mnoho firemních akcí v podobě společných dovolených na horách, u moře, ve wellness, velmi osobní přístup k zaměstnancům a práci v příjemné a uvolněné atmosféře rodinné společnosti. Našich zaměstnanců si ceníme a dbáme na jejich work-life balance. Kanceláře máme v centru Prahy. Nabízíme spolupráci na HPP s nástupem možným ihned či dohodou.

Popis pozice:

  • budete plně zodpovědný za portfolio zákazníků v daném regionu
  • na denní bázi budete navštěvovat naše stávající zákazníky – maloobchody za účelem realizace objednávek zboží, na týdenní bázi budete jezdit do velkoobchodů
  • na prodejnách budete řídit regálové umístění výrobků, kontrolovat, že je zboží správně vystavené a řešit s vedoucími případné nedostatky
  • s prodejnami budete dále řešit také budgety, slevy a dohlížet na marže a platební morálku
  • budovat dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky
  • prezentovat marketingové akce a realizovat je na trhu
  • umisťovat na prodejny marketingové materiály na podporu prodeje výrobků
  • prezentovat nové výrobky a zavádět je na trh
  • sledovat konkurenci, vývoj chování zákazníků i finálních spotřebitelů
  • reportovat na týdenní bázi prodejní výsledky, informovat společnost o konkurenčních aktivitách a novinkách na trhu a forecastovat výrobky u velkoobchodů

Profil kandidáta:

  • neobejdete se bez předchozích zkušeností na pozici obchodního zástupce v FMCG (ideálně potraviny či nápoje)
  • podmínkou je také zkušenost s jednáním s velkoobchody
  • máte bydliště v daném regionu
  • zvládnete vypočítat marže a přirážky
  • baví vás práce obchodníka a chcete mít za sebou dobré výsledky

Nabízíme:

  • fixní mzdové ohodnocení ve výši 45 000 – 60 000 Kč dle Vašich zkušeností
  • roční bonus v hodnotě až 3,5 měsíčních mezd na základě splnění osobních cílů a výsledků společnosti
  • plně hrazený iPhone 15, laptop a služební vůz nová Škoda Octavia v automatu a plném vybavení i k soukromým účelům
  • flexibilní pracovní doba
  • home office možný 1x týdně
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na stravování v hodnotě 130 Kč denně
  • příspěvky na penzijní připojištění až 1 000 Kč měsíčně
  • důkladné zaškolení – u nás nebudete vhozeni do vody
  • firemní společenské akce a teambuildingy v ČR i zahraničí (konference, dovolená u moře, lyžování na horách, cyklovýlety, wellness pobyty a mnoho dalšího)
  • nabízíme velmi osobní přístup k zaměstnancům a vztahy založené na důvěře
  • sídlíme v krásných kancelářích v centru Prahy
  • smlouva na HPP
  • nástup možný ihned či dohodou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. srpna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Košíře, Praha Košíře, Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 4. listopadu
Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o. | Instalatérské potřeby Šátek… | Kostelní Lhota Kostelní Lhota
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. ledna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Mýto Mýto
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. listopadu
HKP METAL s.r.o. | HKP METAL s.r.o. | Osová Bítýška Osová Bítýška
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. října
Nemocnice sv.Zdislavy,a.s. | Nemocnice sv.Zdislavy,a.s. | Velké Meziříčí Velké Meziříčí
  • 32 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. října
Nemocnice sv.Zdislavy,a.s. | Nemocnice sv.Zdislavy,a.s. | Velké Meziříčí Velké Meziříčí
  • 24 540 – 27 840 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. října
ARENCOM TEAM s.r.o. | ARENCOM TEAM s.r.o. | Olší, Brno-venkov Olší, Brno-venkov
  • do 21 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 24. října
ARENCOM TEAM s.r.o. | ARENCOM TEAM s.r.o. | Olší, Brno-venkov Olší, Brno-venkov
  • do 21 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 24. října
OKUMAN s.r.o. | OKUMAN s.r.o. | Němčičky, Brno-venkov Němčičky, Brno-venkov
  • do 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. října
ARENCOM TEAM s.r.o. | ARENCOM TEAM s.r.o. | Olší, Brno-venkov Olší, Brno-venkov
  • do 21 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 24. října
NESGA s.r.o. | NESGA s.r.o. | Pohořelice, Brno-venkov Pohořelice, Brno-venkov
  • do 21 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 24. října
WEST MEDIA Communication, s.r.o. | WEST MEDIA Communication, s.r… | Plzeň Plzeň
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. listopadu
TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | Ostrava Ostrava
  • 38 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 21. listopadu
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. | OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s… | Praha Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 14. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Advantage Consulting, s.r.o., Bouda Burgers s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., A 11 s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., B2Call s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SAFE LOGIC s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, ADSESA Staff CONSULTING s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Burger King, Globus ČR, v.o.s., STAVOKLIMA s.r.o., Manuvia Job s.r.o., TESCOMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Zahradník / Zahradnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, Celá ČR, České Budějovice 6, České Budějovice, Hrdějovice, České Budějovice 2, České Budějovice, České Budějovice 3, České Budějovice, Homole

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto měsíční zkušenost
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC