Hledáme lidem práci Manpower

Senior.NET programátor

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Klient patří mezi nejsilnější softwarové domy ve střední a východní Evropě, působící ve Střední Evropě, Německu, Rakousku, Švýcarsku. Společnost realizuje náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru. Společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

Popis pozice:

Náplň práce:

  • Používání technologií .NET (ASP.NET, ADO.NET), C #, OOP, XML při tvorbě řešení na základě podkladů z analýzy
  • Práce s databází - tvorba SQL dotazů, optimalizace
  • Komunikace s analytiky a realizace jejich požadavků
  • Zavádění nových technologií, inovace řešení

Profil kandidáta:

 Požadujeme:

  • .NET – pokročilý
  • ASP.NET – pokročilý
  • C # - pokročilý

Nabízíme:

  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Výuka cizích jazyků
  • Penzijní připojištění
  • Sportovní aktivity
  • Nástup ideálně ihned

  • Praha
  • Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová…
  • 27 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. února
  • Praha
Zveřejněno: 13. ledna
  • Praha
  • 27 000 – 33 500 Kč

Elektrárny Opatovice, a.s., Conel Automation s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Analytik / analytička IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Vývojář / Vývojářka

Opatovice nad Labem, Hradec Králové

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

analytik Bor data dění inovace IT kandidát komunikace mezinárodní náplň práce penzijní připojištění pojištění pozice práce programátor připojištění rozvoj sick day SOU společnost sport školení analýzy dovolené firemní jazyk náplň národní odbor odborný penzijní PR profi program projekt příležitost rok řešení součást stav střední technolog tvorba zkušenost