Hledáme lidem práci Manpower

Senior inženýr kvality - 9/2019

Lokalita Valašské Meziříčí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zlušeného inženýra kvality, který své zkušenosti může a chce předávat ostatním. Pokud jste už přesycení automotive prostředí, chcete zkusit něco jiného, čeká na vás příjemná změna. Klient se zabývá sklem a jeho řešení, uplatnění v potravinářském průmyslu. Kromě rozmanité práce, super kolektivu se můžete těšit na celou řadu benefitů.

Popis pozice:

- zodpovědnost za přidělené zákazníky a řešení jejich reklamací
- určování příčiny pomocí standardizovaných nástrojů kvality
- nastavování nápravných a preventivních opatření
- komunikace se zákazníkem v AJ
- metodické vedení týmu 3 inženýrů kvality a kontrolorů
- pravidelný reporting manažerovi kvality

Profil kandidáta:

- zkušenosti s procesy kvality
- znalost nástrojů kvality
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- výborné organizační a komunikativní schopnosti
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- flexi pass 1000 Kč
- 8% ze mzdy jako měsíční benefit
- slevy na elektro v Euronics
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3,5%
- příspěvek na stravování, oběd stojí jen 29 Kč
- teambuildingové akce
- vánoční dárky
- příspěvek na dětské tábory 500 Kč/rok
- prázdninový program pro děti zaměstnanců - výměnový pobyt v zahraničí, který je hrazen

  • Ústí nad Labem
  • Drncová Michaela
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. července
  • Chodov, Domažlice
  • Manpower
Zveřejněno: 27. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Zlín, Přerov, Kroměříž

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

AJ akce auto benefit Bor dárky den doba elektro EU event flexibilní hledám HR inženýr IT kandidát komunikace kontrolor kvality manažer mzdy náplň práce NDA odpovědnost penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní pracovní doba procesy prostředí připojištění příspěvek reklama reporting stravování stres Tábor teambuilding uplatnění v zahraničí vedení zahraničí zaměstnanců zkušenosti znalost dar dovolené kolektiv měsíční náplň nástroj Ostatní penzijní pomoc potravinář PR proces profi program průmysl příjemná report rok řešení schopnost schopnosti standard stav stroj tým vedení týmu zákazník zkušenost změna