Hledáme lidem práci Manpower

Montážní dělník s ubytováním!

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jeden z předních výrobců světlometů na evropském trhu přijme do svého týmu šikovné a zručné montážní dělníky, kteří mají zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání ve třísměnném provozu.

Popis pozice:

Buďte součástí přátelského a neformálního týmu, který zajišťuje kompletaci a kontrolu světlometů do různých typů a druhů automobilů světových značek. Místo výkonu práce je Jihlava.

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav (práce vestoje)
  • ochota učit se a poznávat nové věci
  • loajálnost
  • pracovitost
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • smysl pro týmovou práci
  • pečlivost
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Za dobře odvedenou práci nabízíme mzdu od 20.000,- Kč/měsíc
  • Veškeré přesčasy a směnné příplatky nad rámec zákoníku práce
  • 13. a 14. mzdu
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v čistém a moderním prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Ubytování v případě bydliště vzdáleného alespoň 55 km, v případě 25 km vzdáleného bydliště možnost příspěvku na dopravu
  • Širokou škálu dalších benefitů

  • Chodov, Domažlice
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. ledna

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

AJ auto automobil benefit dělník den druh IT Jihlava kandidát Lom měsíc místo mobil možnost náplň práce nové pečlivost plat pozice práce praxe prostředí přesčas přesčasy příplatky růst SOU stabilní stravování ubytování výkon zákoník zaměstnání zdravotní zdravotní stav Zruč dovolené kariérní kov místo výkonu práce možnost kariérního růstu náplň PR profi přátelské případ rámec rok součást stav světlo trh tým zájem závod