Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve výrobě pro každého - až 26.000 Kč/měsíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 26.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho významného klienta, působícího v Humpolci, předního výrobce kompresorů pro klimatizační jednotky, hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor výroby. Nabízíme práci v automatizovaném výrobním prostředí. Jste bez praxe? Nevadí, rádi Vás zaučíme! Nástup je možný ihned! Z Jihlavy a Pelhřimova Vám navíc nabízíme svozovou dopravu a to zcela zdarma! Náplň práce: - Obsluha automatizované výrobní linky - Montáž kompresorů pro klimatizační jednotky - Vizuální kontrola Místo výkonu práce: Humpolec Nabízíme: - Nástupní mzdu až 26.000 Kč / měs. - Náborový příspěvek ve výši 3000 Kč po prvním odpracovaném měsíci - Bonusovou složku mzdy dle pracovních výkonů - Pololetní bonus ve výši 10.000 Kč - Příplatek za odpolední směnu - Příplatek za nerovnoměrné rozvržení pracovní doby - Příspěvek na stravování - Dovolenou až 6 týdnů - Další navýšení mzdy od 1.6.2018 Požadujeme: - Manuální zručnost - Ochotu pracovat ve směnném provozu (krátký a dlouhý týden) - Odpovědnost, pracovitost, spolehlivost V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka "odpovědět" pod inzerátem nebo zavolejte na zobrazit tel. číslo .

  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 18. dubna
  • Hradec Králové
  • JIPAST akciová společnost
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Soběslav
  • ENVI-PUR, s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Tlustice
  • DAGRO Automotive s.r.o.
  • 18 900 – 21 900 Kč
  • Opava
  • ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o.
  • od 81 Kč / hod
  • Výškov, Louny
  • E S B a.s.
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Čakovice, Praha
  • Střední odborná škola a Střední odborné…
  • 26 020 – 33 930 Kč
  • Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 120 – 140 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Třinec
  • TRITREG - TŘINEC, s.r.o.
  • 17 000 – 40 000 Kč

ALBAform CZ s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., Ing. Jiří Papst, SIMIX GROUP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INTERMONT s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., DOORNITE s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Job s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ReindeerOIL s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality

Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Oudoleň, Chotěboř, Světlá nad Sázavou, Polná, Humpolec, Ždírec nad Doubravou, Hybrálec, Krucemburk, Jihlava, Polnička, Vysočina, Třemošnice, Hlinsko, okres Chrudim

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ auto bonus Bor den hledám Humpolec inzerát IT kandidát měsíc místo mzdy nábor náplň práce odpovědnost operátor Pelhřimov plat práce pracovní praxe prostředí příplatek příspěvek stravování týden vhodné výkon zdarma Zruč automat dar doby kontrola linky místo výkonu práce nabízíme práci náborový náplň navíc obsluha operátor výroby pomoc PR pracovní doby případ vizuál vizuální výrobní výroby výše