Hledáme lidem práci Manpower

Expedient/ka ve skladu v Nučicích u Prahy, nutná praxe

Lokalita Pavlov, okres Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme sezonní práci ve skladu léčiv, kde můžete získat od 21 600 Kč.

Popis pozice:

Hlavní náplní práce Operátora expedice je práce se skenerem.

Je to práce svižná u linky. Manipuluje se zbožím, chystá objednávky, kontroluje šarže, kvalitu a j.

Druhou pozicí je Pracovník na příjmu, který přebírá zboží, zadává údaje do počítače, ověřuje šarže a j

Profil kandidáta:

Požadujeme zkušenosti práce ve skladu a také:

- čistý trestní rejstřík,

- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (s možnými přesčasy),

- a pro pracovníky na příjmu nutná znalost práce na pc.

Nabízíme:

Kromě moderního prostředí a fajn kolektivu získáte:

- od 135 Kč/h,

- smlouvu na DPČ,

- garanci zaměstnání na období září, října a listopadu a v případě spokojenosti možná dlouhodobá spolupráce,

- můžete si vybrat místo pracoviště, v Nučičích u Prahy nebo v Pavlově.

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Rudná, Praha-západ
  • Markmont, s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Olomouc
  • Dominika Rozsívalová
  • 26 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 29. července
  • Hradec Králové
  • Manpower
Zveřejněno: 16. srpna

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., PORR a.s., Petr Malík, Česká pošta, s.p., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Markmont, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Skanska a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Quality Shop s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., PROTEOR CZ s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, Prusa Research a.s., Novitim s.r.o., Rilancio s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., CigDus s.r.o., Daniel Menšík, CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SZ-Czech 1 spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Elektronik / Elektronička

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Bubeneč, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 7 - Troja, Praha 1 - Staré Město, Hostivice, Kladno, Rudná, okres Praha-západ, Loděnice, okres Beroun, Slaný, Beroun

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

AJ DPČ druh hlavní IT kandidát místo náplň práce operátor pozice práce pracoviště pracovní pracovník praxe prostředí přesčas přesčasy sklad spokojenost spolupráce zaměstnání zkušenosti znalost kolektiv linky list náplň PC počítač PR profi případ sezonní spokojen údaj zkušenost