Mistr Výroby

Lokalita Hradec Králové
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu na pozici Mistra výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Společnost se zabývá výrobou pryžových a pryžo-textilních speciálních výrobků pro různá průmyslová odvětví. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Popis pozice:

- organizace práce ve svěřeném výrobním úseku

- komunikace a vedení operátorů, spolupráce s vedoucím výroby

- řešení provozních problémů a motivace operátorů – odměňování pracovníků

- zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů, zajištění bezpečnosti práce

Profil kandidáta:

- zkušenost na pozici podobného charakteru

- schopnost jednat a vést pracovníky

- znalost SAPU výhodou

- ochota pracovat na směny, jedná se o 3-směnný provoz

Nabízíme:

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- 5 týdnů dovolené

- nadstandardní příplatky za přesčas

- každoroční navýšení mzdy

- vzdělávání v oblasti vedení pracovníků

- notebook, telefon- zvýhodněný telefoní tarif

- dotované stravování- výběr z několika druhů jídel

Máte zájem o tuto nabídku?