Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Údržbář/elektrikář - práce ve výrobě, až 45 tis./měs.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Do našeho týmu hledáme spolehlivého kolegu na pozici údržbář/elektrikář. Jedná se o stabilní práci v automotive průmyslu s nadstandardním ohodnocením a dalšími skvělými benefity. Pokud máte vyhlášku 50§6, jste naším ideálním kandidátem! Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří Náplň práce - periodická údržba zařízení - spolupráce s techniky a výrobou - drobné úpravy výrobního zařízení dle potřeby - opravy zařízení - práce ve třísměnném provozu Nabízíme: - mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností (až 45 000 Kč/měsíc) - dotované závodní stravování - nástup do kmenového stavu - dny dovolené navíc - odměny za odpracované roky - čtvrtletní bonusy - firemní akce - příspěvek na dopravu nebo svozová doprava (Jirkov, Chomutov) Požadujeme: - vyhláška č. 50/78 Sb., §6 - podmínkou - vzdělání v oboru elektro -praxe na obdobné pozici výhodou - manuální zručnost, spolehlivost, technická zdatnost

  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března

INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., Lidé a Příležitosti s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., LOGIT s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obsluha strojů, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Chomutov, Havraň, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Klášterec nad Ohří, Litvínov, Postoloprty, Podbořany, Louny

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

akce auto benefit benefity bonus bonusy Bor elektrikář elektro hledám hodnocení Chomutov IT Jirkov kandidát Klášterec Klášterec nad Ohří měsíc místo nad Ohří náplň práce NDA nové odměny ohodnocení práce praxe příspěvek řízení spolupráce stabilní stravování technik výkon vzdělání Zruč dar dny doprava dovolené firemní kov místo výkonu práce náplň navíc obor oprava opravy PC PR průmysl rok schopnost standard stav technická techniky tým údržba úpravy výrobní závod zkušenost