Práce ve strojírenství-máme volné pozice (Hradec Králové)

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Lokalita Královéhradecký kraj
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Kontakt Abzakovo - Hradec Králové 2, zobrazit tel. číslo

Pro našeho významného klienta, společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na níže uvedené pozice.

Nástup ihned!

CNC Horizontář-mzda 180,–Kč/hod

Náplň práce:

  • Seřizování a obsluha CNC horizontálních vyvrtávaček při výrobě plochých, skříňových a rotačních součástí frézováním, zahlubováním, vrtáním a vystružováním
  • Řezání i frézování závitů
  • Obrábění vnějších i vnitřních povrchů
  • Čtení výrobních výkresů
  • Kontrola, měření

Požadavky:

  • Znalost systémů HEIDENHEIN, MEFI, TESLA apod.
  • Praxe v oboru
  • Schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita, pečlivost a spolehlivost
  • Zdravotní stav bez omezení

Obráběč kovů-mzda 160,–Kč/hod

  • obrábění kovů

Požadavky:

  • SOU strojírenské
  • znalost čtení technických výkresů
  • znalost nástrojů a materiálů
  • praxe v oboru

Svářeč CO2, TIG-mzda 160,–Kč/hod
Náplň práce: svářeč

Požadavky:

  • svářečský průkaz
  • vyučení ve strojírenské oboru
  • samostatnost, pečlivost, znalost čtení technických výkresů
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist