Práce: Svářeč TIG

lokalita: Hradec Králové zadavatel: ABZAKOVO spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici Svářeč – TIG (pro dlouhodobou spolupráci)
Nástup nejlépe ihned

Místo výkonu: Divec, Hradec Králové, Letohrad, Hlízov (u Kutné Hory)

Náplň práce:

  • Práce s kovem, svařování hliníku, nerezi, černého plechu
  • Jedná se o práci v jedné směně, hodnocení na základě dosaženého měřitelného výsledku
  • bonusy.

Požadujeme:

  • pracovitost
  • znalost čtení strojírenských výkresů
  • práce na PC
  • Zkoušky svařování, EN 141 – TIG nerez a hliník

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • důkladné zaškolení
  • mzdu 130–150 Kč/hod.
  • nástup IHNED
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • firemní oblečení
  • přezkoušení v případě propadlých průkazů

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hradec Králové

Obor

Ostatní

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Toplist