Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Dispečer Hradec Králové

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 37.000 Kč

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Co od Vás očekáváme:

Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu od roku 1990.
Od září došlo k posílení zázemí IN TIME SPEDICE s.r.o. novou trojicí investorů skupinou PPF,
EC Investments a Rockaway, která mimo jiné vlastní společnost Mall Group.

Pojďte být součástí těchto velkých změn a podílet se na zvyšování kvality našich služeb!

Do naše týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici

D I S P E Č E R

Co vás čeká?

organizovat a kontrolovat rozvoz zásilek a komunikovat s kurýry a zákazníky
připravovat podklady a zapisovat je do informace systému a Excelu
zkrátka každý den různorodá práce, přitom ale s fajn lidmi i atmosférou

Proč hledáme vás?

máte zkušenosti na této pozici min. 1 rok
jste spolehlivý, flexibilní a samostatný
máte dobré organizační i komunikační schopnosti a jste týmový hráč
nevadí vám občasný stres spojený s touto prací
na PC (MS office, zejména Excel) pracujete na uživatelské úrovni

Co nabízíme?

směnný provoz: dlouhý / krátký týden
práci na hlavní pracovní poměr, plat až 37 tis. Kč s možností dalšího růstu
práce v přátelském kolektivu
karta výhod Multisport, firemní akce, kurzy a školení
5 týdnů dovolené

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

  • Hradec Králové
  • AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. dubna
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • 31 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 30. ledna
  • Klatovy
  • TALOCONER s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Roudnice nad Labem
  • Horažďovice
  • Otavské strojírny a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Sušice, Klatovy
  • 36 000 – 40 000 Kč
  • od 17 500 Kč

Transport Cargo Express s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RAVEN CZ a.s., XXXLutz, OBB stavební materiály, spol. s r.o., INTERM Spedition s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Jitka Květenská s.r.o., PERNÍK s.r.o., Jaroslav Hušek, TRIKER, a.s., AUTOTRANSPORT Žídek s.r.o., Miroslav Kolc, VK TransExpress s.r.o., Statutární město Hradec Králové, Martina Dostálová, RK TRANS CZ s.r.o., RATO Transport, s.r.o., Petr Slánský, Josef Voršilka, DTcars Transport s.r.o., NOTYKA s.r.o., Kartáče Souček, s.r.o., CarMedia PRO s.r.o., AUTOTRANSPORT NĚMEČEK & Syn s.r.o., Zemědělská akciová společnost Býšť

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Obsluha strojů

Hradec Králové, Těchlovice, okres Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Čeperka, Býšť

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ akce den dispečer flexibilní hlavní hledám HR Hradec Hradec Králové investor ISO IT králové kurz kurzy kvality Luže Most možnost náplň práce Office plat práce pracovní pracovní poměr rozvoz růst SOU společnost sport stres školení týden zkušenosti díl dohody dovolené firemní informace karta kolektiv komunikační kov náplň PC poměr PR přátelské rok schopnost schopnosti součást systém trh tým uživatel zákazník zkušenost