Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Operátor/ka testování s vyhláškou 50 | i propadlá |od 28 000

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace, Montážník / Montážnice, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 34.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

I PRO ABSOLVENTY, VYHLÁŠKU 50 OBNOVÍME. BEZ NOČNÍCH SMĚN

Náplň práce

  • Drobné opravy desek plošných spojů
  • Práce na dvousměnný provoz (ranní, odpolední – 8hodinové) s volnými víkendy

Nabízíme

  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na smlouvu HPP
  • Nástupní mzda od 28 000 Kč + příplatky za odpolední směny
  • Možnost přivýdělku formou přesčasů a práci o víkendu
  • Bonusy od mistra
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Kariérní růst (postupné zaučení na pozice s vyšší základní mzdou)
  • Pravidelné firemní akce
  • Nástup možný ihned, nebo dohodou

Požadujeme

  • Minimálně SOU v oboru elektro
  • Vyhláška 50 (může být i propadlá – obnovíme)
  • Základní znalost práce na PC (MS Office apod.)

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Dobrovíz
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Velvary
  • FILSON s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Úžice, Mělník
  • 60 000 – 75 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
včerejší
  • Chomutov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 20. září
  • Opava
  • Veronika Procházková
Zveřejněno: 23. ledna

ManpowerGroup s.r.o., K2 moto s.r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Frankensolar Eastern Europe s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., NKT s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Medsol s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PORR a.s., SH Job Partners s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Petr Malík, Markmont, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ECOM spol. s r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., UCB TECHNOMETAL, s.r.o., GZ Media, a.s., FILSON s.r.o., CEPENA, a.s., RECUAIR, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., RANIDO, s.r.o., Future line, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Karlow-Karlshof a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., MRU s.r.o., HR Direct s.r.o., Novitim s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., JISTU recruitment s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Aleš Veselý, Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Věra Pietrasová, Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Produktový manažer / manažerka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Technický manažer / manažerka v energetice, Technik / technička v energetice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Technik / technička automatizace

Praha 4 - Braník, Praha 5 - Zličín, Praha 6 - Vokovice, Praha 6 - Břevnov, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Dejvice, Praha 6 - Bubeneč, Praha 8 - Bohnice, Dobrovíz, Středokluky, Červený Újezd, okres Praha-západ, Tuchoměřice, Chýně, Hostivice, Rudná, okres Praha-západ, Chrášťany, okres Praha-západ, Loděnice, okres Beroun, Velvary, Kralupy nad Vltavou, Libčice nad Vltavou, Beroun, Roztoky, okres Rakovník, Kozomín, Choteč, okres Praha-západ, Postřižín, Úžice, okres Mělník

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

absolvent akce bonus bonusy Bor elektro kariérní růst mistr možnost mzda náplň práce nové Office operátor penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce přesčas příplatky připojištění příspěvek růst směny SOU stabilní víkend vyšší zaměstnání znalost dohodou dovolené firemní kariérní náplň obor opravy PC penzijní PR test