Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik s vyhláškou 50

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste člověk, co nechce být každý den na stejném místě a má raději cestování a různorodou práci na jiných místech po ČR, ale i Evropě? Čtěte dál, třeba je to právě to pravé pro vás!

Popis pozice:

  • Servis elektrických zařízení u zákazníků
  • Opravy a výměny nefunkčních částí zařízení
  • Různorodá práce, která přináší nové a nové výzvy
  • Výjezdy služebním vozem v rámci ČR a blízkého zahraničí - v případě větší vzdálenosti letecky
  • Komunikace v cizím jazyce - se zákazníkem, techniky, atd.
  • Angličtina na úrovni komunikace a domluvení se

Profil kandidáta:

  • Vzdělání se zaměřením na elektro
  • Vyhláška 50 - může být i propadlá
  • Zkušenosti s elektrotechnikou a manuální prací vítána, ale rádi zaučíme i absolventy
  • ŘP sk.B - aktivní řidič
  • Uživatelská znalost PC - MS office, diagnostické softwary, emailová komunikace

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 35.000Kč - 38.000Kč
  • Navýšení po zaučení
  • Týden dovolené navíc
  • Zdravotní volno
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc
  • Kafeterie 4800Kč/rok
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Velmi čisté pracovní prostředí
  • Očkování proti chřipce
  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců

  • Benešov
  • GELOM s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

absolvent akce angličtina ČR den elektro elektrotechnik email HR kandidát komunikace kurz kurzy Luže měření měsíc mzda náplň práce nové odměny Office penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí připojištění příspěvek řízení služební stravování technik týden týden dovolené navíc uživatelská znalost volno výjezd výjezdy vysoké vzdělání zahraničí zaměstnanců zdravotní zkušenosti znalost cestování dovolené elektrický firemní jazyk kov náplň navíc opravy PC penzijní PR profi případ rok řidič servis techniky uživatel výměny výše zákazník závod zkušenost