Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor na pozici třídění obalových materiálu!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Nošovice
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.000 – 20.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Pro našeho klienta v Nošovicích nebo v Mošnově hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora třídění obalového materiálu.

Náplň práce:

  • třídění odpadových materiálu z výroby
  • lisovaní odpadu
  • obsluha lisovacích strojů

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • preciznost
  • zodpovědnost
  • samostatnost
  • schopnost pracovat na 3 směnný provoz

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástupní mzda 110 kč/hod
  • příplatky dle ZP
  • stravenky 90 kč ( plně hrazené)
  • firemní oblečení
  • smlouva na HPP
  • víkendy volné
  • možnost přesčasů

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát