Práce: Vedoucí týmu rozborů potravin - jen ranní směna #cnoaN

lokalita: Uherský Ostroh zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Máte zájem vést malý tým lidí a mít na starosti laboratorní rozbory v renomované potravinářské společnosti? Máte odborné nebo SŠ vzdělání a umíte anglicky? Pak hledáme právě Vás! Budete pracovat jen 7,5 h denně a mít volné víkendy na vaše oblíbené aktivity. Nástup možný ihned!

  • vedení pracovníků podnikové laboratoře
  • zajištění rozborů hot. výrobků v podnikové laboratoři, kontrola ster. režimů,
  • zajišťování rozborů v akreditovaných laboratořích
  • údržba a tvorby THN, specifikačních listů
  • spoluúčast a komunikace při kontrolách státních dozorových orgánů a externích auditů
  • vedení systému HACCP – vedení a aktualizace systému

Nabízíme:

  • práci jen na jednu směnu
  • kafeterii
  • týden dovolené navíc (5 týdnů)
  • dotované stravování v areálu – obědy jen za 26 Kč
  • naturální mzdu (poukázky na nákup v podnikové prodejně + výrobky zdarma)
  • rekreaci na podnikové chatě
  • možnost kariérního růstu

Požadujeme:

  • odborné nebo SŠ vzdělání potravinářského nebo obdobného směru
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Uherský Ostroh

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

22.200 Kč

Toplist